Brąz dla Artura, Ciuchta na 8. pozycji

23.04.2016 r. w Kielcach odbył się Puchar Polski w wyciskaniu sztangi leżąc stylem klasycznym juniorów 18, 20, 23 lata, seniorów oraz weteranów. Zawody te była serią fit festiwal Targi Kielce.

LKS Grom Przasnysz reprezentowało 2 zawodników. Wśród juniorów do lat 23, Jakub Ciuchta w kategorii „open” uplasował się na 8. pozycji wyciskając 145 kg. Następnym zawodnikiem był Artur Orzoł, wśród seniorów w kategorii 83 kg wywalczył brązowy medal. Artura było stać, żeby powalczyć o srebrny medal jednak się nie udało.  Zawodnik musiał zrzucić 5 kg do limitu swojej kategorii wagowej. Puchar stał na bardzo wysokim poziomie, padło wiele bardzo dobrych wyników.

Był to już 70. medal z Mistrzostw Polski i Pucharu Polski dla LKS Grom.

Podziękowania dla p. Bogdana Jaskulskiego, p. Anny i Kazimierza Formela, p. Jolanty i Pawła Kaczorek, p.  Macieja Witkowskiego.

Przed nami największe wydarzenie, start Bartka Kiersikowskiego w II połowie czerwca w Mistrzostwach Świata w Killeen w USA w trójboju siłowym klasycznym juniorów do lat 18. Mamy cichą nadzieję, iż Bartek powalczy o medal. Jest przecież aktualnym Wicemistrzem Europy.


IMG_0029


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments