Biedronka wydłuża godziny otwarcia. Sklepy czynne nawet całą dobę!

Sieć sklepów Biedronka reaguje na nowe zmiany ogłoszone przez polski rząd w związku z aktualną sytuacją. Od 2 kwietnia br. sklepy sieci  wydłużają godziny otwarcia – będą czynne w godz. 6:00 – 24:00. Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych. Dodatkowo w tygodniu przedświątecznym, czyli w dniach 7-10 kwietnia, sklepy Biedronka będą czynne całą dobę. Dzięki temu Polacy będą mogli komfortowo zrobić tradycyjne zakupy na Wielkanoc.

 

-Naszym zobowiązaniem wobec polskich klientów jest to, by umożliwić im zakup produktów spożywczych, nawet w tych szczególnych okolicznościach. Jednocześnie jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko co konieczne, by Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników. Dlatego uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort – mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

 

Biedronka dostosowała się do nowych regulacji w zakresie m.in. godzin dla seniorów oraz zmniejszonych limitów osób w sklepach. Jednocześnie wydłuża godziny pracy sklepów:
  • Od 2 kwietnia sklepy Biedronka w całej Polsce co do zasady będą czynne w godzinach 6:00 – 24:00;
  • Od wtorku, 7 kwietnia do piątku, 10 kwietnia sklepy Biedronka będą czynne przez całą dobę;
  • W przypadku sklepów, w których ze względów operacyjnych godziny otwarć będą inne, ich klienci zostaną o tym poinformowani. Stosowane informacje będą także dostępne bezpośrednio w placówkach.

– Dla naszych klientów ważne jest, by spędzić nadchodzące Święta Wielkanocne w najlepszy możliwy sposób. Świąteczne zakupy są szczególne i potrzebujemy na nie więcej czasu, by starannie dobrać produkty i zadbać o każdy szczegół, z myślą o naszych bliskich. Dlatego na ten czas przygotowaliśmy rozwiązanie szczególne: sklepy Biedronki przed świętami będą czynne całą dobę  – dodaje Stolecki.

 

Biedronka z własnej inicjatywy już wcześniej wprowadziła wiele udogodnień dla pracowników i klientów jej sklepów. W placówkach dostępne są m.in. żele antybakteryjne, oznaczone odpowiednie odległości między kupującymi przy kasie i osłony z pleksiglasu dla kasjerów.


Źródło Biedronka
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stas
Stas
4 lat temu

A gdzie ku……. bazpieczenstwo odpoczynek dla pracowników? Ale cóż cyferki się muszą zgadzać.

Wizard
Wizard
4 lat temu
Reply to  Stas

Będą pracować na trzy zmiany po 8 godzin

Marek
Marek
4 lat temu
Reply to  Wizard

i dostaną nagrodę.

Bogdan M.
Bogdan M.
4 lat temu

widać kto w tym kraju jest na pierwszej linii z wirusem. nie lekarze, nie wojsko a nawet nie premier… zwykli sprzedawcy w sieciówkach zagranicznych koncernów i naszego przemysłu petrochemicznego…. a potem dobry pan rzuci 200 brutto za wyrobienie nadgodzin albo da dzień wolnego.

Nik
Nik
4 lat temu

To po co rozporządzenie

Monika
Monika
4 lat temu

Wyjście o północy do sklepu będzie wówczas konieczne? To jest chore bo ludzie w sklepach nie przestrzegają zasad. To teraz będą mieli większe przyzwolenie żeby wychodzić z domu. Jedno drugiemu zaprzecza i rząd na to pozwala.