Będzie wystawa plenerowa o jednorożeckim samorządzie gminnym. Jest prośba o zdjęcia.

Współpraca Stowarzyszenia „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej” i Urzędu Gminy w Jednorożcu wchodzi na kolejny poziom. Efektem wspólnej inicjatywy będzie Gminna Wystawa Plenerowa z okazji 30-lecia samorządu. Potrzebne są fotografie związane z gminą.

 

W związku z tym organizatorzy proszą o pomoc:

  • sołtysów współczesnych i dawnych;
  • radnych gminnych współczesnych i dawnych;
  • pracowników Urzędu Gminy i jednostek mu podległych.

 

– Zbieramy Wasze zdjęcia – zarówno pojedyncze (takie jak do dokumentów), jak też fotografie z pracy urzędu, inwestycji, posiedzeń, uroczystości itp. Zapraszamy do współpracy sołtysów i radnych – popytajcie we wsiach, zbierzcie materiały. Wy znacie swoje sołectwa i miejscowości najlepiej. Bez Waszej pomocy nie damy rady! Interesuje nas ostatnie 30 lat, ale też poprzednie dekady – przecież samorząd nie pojawił się znikąd w 1990 r. Na poszukiwania dajemy sobie najbliższe dwa tygodnie. Do dzieła! Do wspólnego dzieła! – zachęcają „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej”.

– Zbieramy zdjęcia i informacje dotyczące pracy naszego jednorożeckiego samorządu. Powstanie wystawa plenerowa przed Urzędem Gminy z okazji 30-lecia samorządności. Materiały proszę dostarczać do UG lub przesyłać na adres e-mail – apeluje wójt Jednorożca Krzysztof Iwulski.

 

W inicjatywę włączyła się również Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu.

– Materiały – fotografie można przynosić też do Gminnej Biblioteki Publicznej w Jednorożcu, pomożemy – zeskanujemy. Zróbmy wspólnie fajną gminną wystawę plenerową z okazji 30-lecia samorządu – czytamy na Facebooku biblioteki.

 

Kontakt:

Stowarzyszenie „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej”: spzj@wp.pl,

Urząd Gminy w Jednorożcu: gmina@jednorozec.pl,

Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu oraz mariakmoch@wp.pl,  tel. 793 065 172

 

M. Jabłońska


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments