Atrakcje Północnego Mazowsza – powstała aplikacja o atrakcjach w naszym regionie

W ramach projektu współpracy Lokalnej Grupy Działania „Północne Mazowsze” oraz Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Sierpeckie Partnerstwo” powstała aplikacja mobilna pn. „Atrakcje Północnego Mazowsza”.

 

– Aplikacja mobilna to łatwe i proste rozwiązanie dla każdego, kto jest zainteresowany odwiedzeniem naszych zakątków. Zawiera wszystko, co najważniejsze, by wybrać się w nasze regiony tj. przewodnik turystyczny, a w nim atrakcje turystyczne, produkty lokalne czy też bazę turystyczną. Ale to nie wszystko – informuje LGD Północne Mazowsze.

Aplikacja zawiera cztery questy rozmieszczone w czterech miejscowościach. Quest w mieście Przasnysz pt. „NIEJEDNO WYZNANIE”, quest w Opinogórze Górnej  pt. „WIESZCZA ROZPIESZCZAŁ”, quest w Krasnem „PRZED I PO LUDWIKU” oraz quest w Sierpcu pt. „QUEST Z POGRANICZA CZ. I i II”.

 

Quest to gra polegająca na wędrówce zgodnie z instrukcjami zawartymi w wierszu i poszukiwaniu odpowiedzi na zagadki, za które rozwiązanie uzyskuje się  punkty potrzebne do zaliczenia questu i zdobycia Odznaki Odkrywcy Północnego Mazowsza.

– Serdecznie zapraszamy do pokonania questu, który realizowany był przy współpracy z Muzeum Historycznym w Przasnyszu – zachęca przasnyska instytucja.

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments