Życie 77-letniej przasnyszanki było zagrożone. Pomogli policjanci

W ubiegłą środę, policjanci otrzymali zgłoszenie od lekarza, o zagrożeniu życia jednej z pacjentek. Dzięki ich szybkiej reakcji, pomoc medyczna przyszła na czas.

 

W ubiegłą środę dyżurny przasnyskiej komendy otrzymał telefonicznie informację od lekarza jednej z przychodni. Do lekarza zadzwoniła kobieta, z którą kontakt był utrudniony.

– Lekarz miał podejrzenie, że kobieta może mieć udar i jej życie mogło być zagrożone. Dodatkowo brak było możliwości ustalenia osoby dzwoniącej, gdyż nie wyświetlił się jej numer telefonu. Lekarz o wszystkim poinformował dyżurnego KPP Przasnysz, który podjął zdecydowane działania – informuje kom. Paweł Rykowski.

 

Policji udało się ustalić numer telefonu osoby dzwoniącej do przychodni, jej dane osobowe, a także adres zamieszkania.

– Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze ogniwa patrolowo – interwencyjnego, którzy pod wskazanym adresem w Przasnyszu w mieszkaniu zastali 77-letnią kobietę. Udzielili jej pierwszej pomocy i wezwali pogotowie ratunkowe, które po przybyciu na miejsce zabrało seniorkę do szpitala – czytamy.

 

ren

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
Robert
7 miesięcy temu

Która przychodnia tak wzorowo zareagowała? Profesjonalizm służby zdrowia, GRATULACJE. Są ludzie, którzy znają się na swojej robocie.

Senior
Senior
7 miesięcy temu
Reply to  Robert

Mam nadzieję, że władze to docenią.

Obywatel
Obywatel
7 miesięcy temu

Taki lekarz to skarb.Profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu.GRATULUJĘ