Zebrali 275 kg karmy dla Przytuliska Nasze Cztery Łapy

Podczas świątecznej akcji, uczniom i przedszkolakom ze Szkoły Podstawowej w Bogatem udało się zebrać 275 kg karmy dla psów z Przytuliska Nasze Cztery Łapy w Makowie Mazowieckim.

 

Tradycyjnie w okresie świątecznym najmłodsze dzieci ze Szkoły Podstawowej w Bogatem przyniosły karmę dla psów z Przytuliska Nasze Cztery Łapy w Makowie Mazowieckim. Do pomocy włączyli się również czwartoklasiści, którzy zorganizowali świąteczny kiermasz pierniczków, ciasteczek oraz innych słodkości.

– Uczniowie i przedszkolaki bardzo chętnie wsparli ten szczytny cel, kupując pyszne i pięknie udekorowane wypieki. Cały dochód, 1363,65zł, przeznaczono na zakup karmy oraz specjalnej smyczy, o którą poprosiło Przytulisko. Udało się kupić 75kg karmy suchej oraz 112kg karmy mokrej – informuje szkoła.

Firma, u której złożono zamówienie, postanowiła także wesprzeć szkolną zbiórkę.

– Po tym jak dotarła do nich informacja o akcji zbierania karmy i kiermaszu, do naszego zamówienia otrzymaliśmy dodatkowo karmę w puszkach dla Przytuliska. Dzięki temu, łącznie przekazaliśmy około 275kg karmy – dodaje szkoła.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments