Zderzenie trzech aut na trasie Mława – Przasnysz

Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałkowy wieczór, na drodze wojewódzkiej W 544 w okolicach Pawłowa. W kolizji uczestniczył osobowy nissan, ciężarowy mercedes z naczepą oraz ciągnik rolniczy. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

 

– Jak wynika z ustaleń policjantów ruchu drogowego, interweniujących na miejscu kolizji, kierujący nissanem, 36 – letni mieszkaniec pow. mławskiego, nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył jadącego przed nim ciągnika rolniczego, z zamontowanym masztem do widlaka – informuje Anna Pawłowska z KPP Mława.

– W wyniku zderzenia, nissan zjechał na lewy pas i zderzył się z  jadącym z naprzeciwka ciężarowym mercedesem. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Nikt nie potrzebował pomocy medycznej. Kierowca nissana, w rozmowie z policjantami oświadczył, że nie poczuwa się do winy i skorzystał z prawa odmowy przyjęcia mandatu. Policjanci wykonali  oględziny miejsca zdarzenia,  sprawa zostanie skierowana do Sądu Rejonowego w Mławie – dodaje.

 

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Chwila nieuwagi, niedostosowanie prędkości, niezachowanie bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, mogą doprowadzić do groźnej sytuacji. Bezpieczeństwo w ruchu drogowym zależy od każdego z nas.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dekalb
Dekalb
1 rok temu

czyżby jechała nasza nadzwyczajna kasta!!!!!!!!