Zapraszamy na spotkanie autorskie z Jackiem Ostrowskim.

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu zapraszana spotkanie autorskie z Jackiem Ostrowskim – autorem powieści kryminalnych, sensacyjnych oraz thrillerów.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 14 maja 2019 roku, o godz. 17:00 w siedzibie biblioteki. Bezpłatne zaproszenia można odebrać w oddziale dla dorosłych lub zarezerwować pod nr tel. 502 087 037.

Jacek Ostrowski to twórca specjalizujący się w opowieściach traktujących o zbrodni, winie, karze i bezprawiu. Nie potrafi usiedzieć na jednym miejscu, kocha podróże i wytyczanie nowych szlaków. Także w literaturze gatunkowej, kryminalnej. Jest autorem powieści „Ostatnia wizyta”, nominowanej do nagrody Złoty Pocisk 2017. Ma w dorobku także „UT”, „Posiadłość w Portovenere”, „Transplantacja” i „Tajemnice tumskiej góry”. 19 września 2018 roku ukazała się jego nowa powieść „Paragraf 148”, w której Zuza Lewandowska, charakterna pani mecenas, stara się wytropić seryjnego morderce, który grasuje po Polsce, ćwiartując swoje kolejne ofiary. Historia inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami.

Źródło MBP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments