Zapraszamy na spotkanie autorskie z Jackiem Ostrowskim.

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu zapraszana spotkanie autorskie z Jackiem Ostrowskim – autorem powieści kryminalnych, sensacyjnych oraz thrillerów.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 14 maja 2019 roku, o godz. 17:00 w siedzibie biblioteki. Bezpłatne zaproszenia można odebrać w oddziale dla dorosłych lub zarezerwować pod nr tel. 502 087 037.

Jacek Ostrowski to twórca specjalizujący się w opowieściach traktujących o zbrodni, winie, karze i bezprawiu. Nie potrafi usiedzieć na jednym miejscu, kocha podróże i wytyczanie nowych szlaków. Także w literaturze gatunkowej, kryminalnej. Jest autorem powieści „Ostatnia wizyta”, nominowanej do nagrody Złoty Pocisk 2017. Ma w dorobku także „UT”, „Posiadłość w Portovenere”, „Transplantacja” i „Tajemnice tumskiej góry”. 19 września 2018 roku ukazała się jego nowa powieść „Paragraf 148”, w której Zuza Lewandowska, charakterna pani mecenas, stara się wytropić seryjnego morderce, który grasuje po Polsce, ćwiartując swoje kolejne ofiary. Historia inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami.

Źródło MBP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments