Zamkną Lidla w Przasnyszu! Znamy powód.

Lidl w Przasnyszu jest jednym z ponad 600 sklepów niemieckiej sieci dyskontowej w Polsce i zdobył już w naszym mieście grono wiernych klientów. O zainteresowaniu przasnyską placówką niech świadczy fakt, że w niektóre dni, jego obszerny parking wypełnia się po brzegi. Niebawem jednak market przy ulicy Makowskiej opustoszeje. Jak udało nam się dowiedzieć, zostanie on zamknięty. Jednak nie na stałe, ponieważ przerwa w otwarciu sklepu wiąże się z jego modernizacją.

Dyskonty w Polsce nie chcą już być kojarzone z oszczędnością. Wiele otwartych przed laty placówek zostało wyremontowanych i zyskało nowy wygląd. Nowe idzie także w Przasnyszu, ponieważ placówka niebawem przejdzie kolejną modernizację, a swoje podwoje ponownie otworzy pod koniec maja.

– 8 maja Lidl w Przasnyszu zostanie tymczasowo zamknięty z powodu planowanego remontu. Celem prac remontowych będzie zmodernizowanie sklepu oraz zwiększenie komfortu klientów podczas zakupów. Pod koniec maja nastąpi ponowne otwarcie sklepu, na które już teraz zapraszamy klientów – poinformowała Infoprzasnysz  Aleksandra Robaszkiewicz Communications Manager Lidl Polska.

My jednak pamiętajmy, że przy każdej możliwej okazji sieci sklepów stosują wiele sprawdzonych, powodujących zwiększenie sprzedaży chwytów. Marketingowcy doskonale wiedzą, że wystarczy zmienić układ działów i rozmieszczenie regałów, a klient wyjedzie z wózkiem jeszcze bardziej wypełnionym zakupami. Jak zapewnia przedstawicielka Lidla, modernizacja ma jednak zwiększyć komfort kupujących – Rozwój sieci Lidl Polska jest jednym z głównych celów naszej strategii. Zależy nam na tym, aby nasze sklepy były nowoczesne, korzystały z ekologicznych rozwiązań oraz były funkcjonalne i wygodne dla klientów – podkreśla  Aleksandra Robaszkiewicz.

M. Jabłońska


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JAN
JAN
5 lat temu

NIECH POWIĘKSZA PARKING PRZED SKLEPEM

JAN
JAN
5 lat temu

KAWAŁEK DALEI JEST KAWAŁEK TERENU GDZIE MOŻNA POWIĘKSZYĆ TEN PARKING

Aleksander
Aleksander
4 lat temu
Reply to  JAN

A po co, niech klienci urywają koła na krawężnikach. WSTYD!
W Mławie Lidl wciąż jest zamknięty i ani słowa nie napiszą na stronie, tylko że jest remont w Gdańsku.
Coraz to gorzej!