Zabawa ludowa pod chmurką w Duczyminie [FOTO]

Już po raz drugi w Duczyminie odbyła się „Zabawa wiejska pod chmurką”. Wydarzenie odbyło się w poniedziałek 15 sierpnia. Atrakcji nie brakowało.

 

15 sierpnia w Duczyminie odbyła się „Zabawa ludowa pod chmurką”. Na uczestników czekało wiele atrakcji, w tym m.in.: stoisko Koła Gospodyń Wiejskich z Duczymina z pysznymi ciastami, ciasteczkami, chlebem ze smalcem i ogórkiem, babką ziemniaczaną, bimbrem oraz grillem. Było także ognisko i występy muzyczne. Na scenie pojawiła się Claudia Sky i DJ Ładson. Oprawę muzyczną do tańca zapewnił zespół Aby Pograć z Przasnysza.

– Wydaje się, że z każdym rokiem dochodzimy do większej wprawy – skomentował w mediach społecznościowych sołtys Duczymina Mateusz Piórkowski.

 

Organizatorzy dziękują sponsorowi głównemu wydarzenia, którym był Limes Bank Spółdzielczy, a także pozostałym: Kołu Gospodyń Wiejskich z Duczymina, Bożenie i Piotrowi Ładom. Imprezę wsparła również „dietka radnego” Mateusza Piórkowskiego.

– Dziękuję wszystkim osobom, które tworzyły naszą „Zabawę pod chmurką”, a w szczególności Bożenie i Piotrkowi Ładom za udostępnienie terenu, Jarosławowi Jeżowskiemu za udostępnienie wspaniałej sceny, Towarzystwu Przyjaciół Chorzel oraz KGW Przysowy za wypożyczenie namiotów – podaje Mateusz Piórkowski.

 

Sprawdź również
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
BarbaraC
BarbaraC
1 miesiąc temu

Trochę żenada. Cofamy sie do lat 70? Podłe disco polo, tani alkohol i kiełbasa. Naprawdę tyle potrzeba Polakom do szczęścia? Tyle wystarczy aby naród był zadowolony? Jeszcze długo nie wejdziemy mentalnie do Europy z kultem takich patologicznych rozrywek

Juka
Juka
1 miesiąc temu
Reply to  BarbaraC

To lepsza była by muza techno, coś w nos i wtedy byśmy byli w Europie!!! To by była żenada i prostactwo.

jana
jana
1 miesiąc temu
Reply to  BarbaraC

Nie musi pani uczestniczyć , można jechać do Paryża. Moim zdaniem dobrze , że ludzie korzystają z okazji i bawią się. Była pani i stwierdziła ,że był tani alkohol? Organizatorzy powinni pozwać panią i zobaczymy co to za „BarbaraC” ,niech nie myśli pani ,że jest anonimowa..

wpz
wpz
1 miesiąc temu
Reply to  BarbaraC

Jakby zaśpiewała baba z brodą ja w Eurowizji to byłoby Europejsko?

witia
witia
1 miesiąc temu

Super inicjatywa.Może nie jest modne bawienie sie na klepisku ,ale kazdy kto kiedys miał okazje w takiej zabawie uczstniczyć -potwierdzi że warto.Spontaniczność,naturalnośc to cechy na wymarciu.A tym ludziom którzy sie doskonale bawili możemy wszyscy ich pozazdrościć.Białe stoliki,wysoka kultura -owszem,ale miejmy tez gdzie uciec przed tym wszystkim.Za rok 15.08 jedziemy do Duczymina.

Ewa
Ewa
1 miesiąc temu

W tej gminie wszystko czego nie organizuje Urząd Miasta i Gminy wypada super!