W rzece dryfować miało ciało, strażacy wyłowili… lalkę dla dorosłych

Nietypową interwencję odnotowały służby mundurowe z powiatu ciechanowskiego. Straż pożarna i policja zostały postawione na nogi, w związku ze zgłoszeniem, że w rzece dryfuje ludzkie ciało. Rzekomy topielec – na szczęście – okazał się być tylko… lalką dla dorosłych.

 

„W środę, 3 sierpnia o godzinie 11.48 zostaliśmy zadysponowani według zgłoszenia do dryfującego ciała w rzece, przy ulicy Nadrzeczna w Glinojecku. Po dojechaniu i rozpoznaniu okazało się, że w rzece znajduje się zawinięta w worek lalka „dla dorosłych”. Zabawkę wyciągnęliśmy po czym zakończyliśmy działania” – poinformowali druhowie OSP z Glinojecka.

Cała akcja trwała około 30 minut. Do zgłoszenia zadysponowano jednostkę straży pożarnej z Ciechanowa, OSP Glinojeck i policję.

 

Użytkownicy mediów społecznościowych z humorem komentują całe zdarzenie, ciesząc się, że ostatecznie nie był to człowiek. Mimo wszystko fakt, że lalka zamiast na śmietniku skończyła w rzece zasługuje na krytykę.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
9 dni temu

Nie mam słów dla tego barbarzyńcy… Służyła mu – zakładam – wiernie, nie skarżyła się, bólu głowy nie zgłaszała. A ten niewdzięcznik ją po prostu do rzeki, bez pożegnania i podziękowania. Przecież mogła jeszcze komuś posłużyć…

Amator
Amator
9 dni temu
Reply to  Mariusz

I nie ględziła :D. Może wymienił na lepszy model 😀

Obserwator
Obserwator
9 dni temu

Marzannę zatopił

Magda
Magda
9 dni temu
Reply to  Obserwator

chyba Marzenę 😀

Dawid
Dawid
9 dni temu

Ja też miałem taką lalkę jak byłem młodszy, przydaje się

Daniel
Daniel
9 dni temu

d.n.a. , spermy może pomoże namierzyć winowajcę .

Ait
Ait
8 dni temu

Zmienił na lepszy model