W jaki sposób zautomatyzować procesy w firmie transportowej?

Automatyzacja procesów jest nieuniknionym kierunkiem, do którego powinny zmierzać firmy, jeśli chcą się rozwijać. W jaki sposób płynnie przechodzić pomiędzy sytuacją, w której używasz tabelek Excela bądź papierowych dokumentów, a chcesz wdrożyć program dla firmy transportowej?

 

Zyskaj przewagę nad konkurencją

Program do spedycji daje Ci niesamowitą możliwość bycia o krok  przed konkurencją. W obecnych czasach liczy się czas , a także szybkie decyzje oraz koordynacja działań przewoźników, pilnowanie ładunku idokumentacja w jednym miejscu. To wszystko daje Ci oprogramowanie dla firm transportowych. Dzięki takim rozwiązaniom możesz szybko zyskać nowych i zadowolonych klientów.

 

Koniec z Excelem? Program dla firmy transportowej!

Znasz pewnie to uczucie, kiedy ręcznie tworzysz zlecenia przewozowe bądź musisz na bieżąco uzupełniać różne arkusze kalkulacyjne. To czasochłonne tworzenie masy dokumentów, które trudno potem znaleźć.  Oprogramowanie dla firm transportowych pomaga płynnie przejść na nową jakość pracy cyfrowej. Program spedycyjny fireTMS jest w tym niekwestionowanym liderem.

 

Co daje to to oprogramowanie dla firm transportowych? W zakresie spedycji jesteś daleko przed konkurencją. Przede wszystkim informacje dotyczące przewozu posiadasz w jednym miejscu. Masz możliwość wystawienia zlecenia na giełdzie trans.eu, a dzięki temu możesz szybko znaleźć przewoźnika. Dzięki połączonej z programem aplikacji mobilnej fireTMS Dispo masz możliwość monitorowania transportu 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

 

Aplikacja kluczem do idealnej komunikacji

Dzięki aplikacji fireTMS Driver masz szybki kontakt z kierowcą. Możesz sprawnie zarządzać transportem, który jest w dowolnym miejscu Europy. Kierowca jest w stanie sam przesyłać dokumenty pod dane zlecenie. To duże ułatwienie pracy, ponieważ możesz być pewien, że żaden dokument nie zgubi się. Ponadto fireTMS Driver to także system lokalizacji GPS  oraz  mapy online i offline.

 

Kompleksowa integracja z Twoją firmą

Oprogramowanie dla firm transportowych to możliwość dostosowania jego funkcji w zależności od Twoich potrzeb. Omawiana tutaj aplikacja fireTMS to trzy różne plany abonamentowe – Basic, Premium oraz Enterprise. Program dla firmy transportowej fireTMS przeznaczony jest zarówno dla mniejszych jak i większych przedsiębiorstw. Oferuje bardzo korzystne integrację z programami księgowymi oraz telematykami GPS.

 

Bardzo istotnym elementem jest fakt, iż fireTMS jest programem, który pozwala w jednym miejscu na zarządzanie zleceniami. Możesz automatycznie generować faktury. Co ważne, istnieje możliwość monitorowania płatności, co czasem może umknąć przy nawale dokumentów. Bardzo ciekawą opcją, szczególnie w czasach optymalizacji kosztów, jest planowanie trasy dla samochodów ciężarowych oraz raportowanie, ukazujące opłacalność danego transportu.

 

materiał zewnętrzny

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments