W gminie Krzynowłoga Mała ujawniono zwłoki. Sprawę bada prokuratura.

Tragiczną śmierć poniósł kolejny mieszkaniec naszego powiatu. Jego zwłoki ujawniono w zbiorniku wodnym w gminie Krzynowłoga Mała. Opisane zajścia miały miejsce w poniedziałek.

 

– 19 października br. tuż przed godziną 12.00 ujawniono zwłoki 68-letniego mieszkańca miejscowości Rudno – Kosiły w gminie Krzynowłoga Mała. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że doszło do utonięcia w oczku wodnym na prywatnej posesji, należącej do sąsiada osoby zmarłej – informuje asp. sztab. Krzysztof Błaszczak z KPP w Przasnyszu.

 

Na miejsce przybył patrol policji, który wstępnie ustalił okoliczności zdarzenia. Następnie czynności podjęła grupa dochodzeniowo – śledcza, dokonująca zabezpieczenia śladów i przesłuchania świadków. Każdorazowo w takim przypadku do akcji wkracza także prokurator, badając okoliczności zdarzenia, celem ustalenia ewentualnego udziału osób trzecich.

Zwłoki mężczyzny, decyzją prokuratury zostały zabezpieczone do dalszych badań, które pozwolą ustalić więcej szczegółów dotyczących okoliczności oraz przyczyny zgonu. Sprawie przygląda się Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu, ale śledczy zakładają wstępną hipotezę, że do śmierci mężczyzny doszło na skutek nieszczęśliwego wypadku.


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments