Uwaga działkowcy. Do wzięcia pieniądze z budżetu Mazowsza.

Wymiana oświetlenia, naprawa ogrodzenia, zakup sprzętu ogrodniczego, a nawet budowa świetlic działkowych – to inwestycje, które już niebawem zostaną zrealizowane na terenie mazowieckich ogródków działkowych. Pomogą środki z budżetu Mazowsza. To efekt MIAD MAZOWSZE 2020 – uruchomionego po raz drugi programu wsparcia dla działkowców. W sumie Samorząd Województwa Mazowieckiego na ten cel przeznaczy 1 mln zł.

 

Głównym celem Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Działkowców jest budowa i modernizacja infrastruktury ogrodowej, a przez to poprawa jakości wypoczynku i rekreacji na działkach, które stały się miejscem popularnym nie tylko wśród osób starszych, ale także rodzin z dziećmi. Obecny czas to doskonały moment na zaplanowanie niezbędnych inwestycji i ubieganie się o ich dofinansowanie z budżetu Mazowsza.

 

Działkowcy mogą liczyć nawet na 40 proc. (max. 10 tys. zł) dofinansowania do kosztów swojej inwestycji z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz 40 proc. z Urzędu Miasta Przasnysz.

Termin składania wniosków do Urzędu Miasta Przasnysz: do 20 maja 2020 r.


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments