Uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu, Jerzy Niedziałek zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu z historii

Konkurs organizowany jest z myślą o zdolnych uczniach, wykazujących szczególne zainteresowanie wybranym przedmiotem nauczania, prezentujących rozległą wiedzę, wykorzystujących umiejętność twórczego myślenia do rozwiązywania trudnych zadań problemowych.

 

„Z ogromną radością informujemy, że uczeń Jerzy Niedziałek z klasy 6d, zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Gratulujemy i trzymamy kciuki!”- przekazuje Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu.

Organizatorem konkursu na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty jest Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Konkursy organizowane są w trzech etapach:

  1. etap: eliminacje szkolne – czas trwania 90 minut;
  2. etap: eliminacje rejonowe – czas trwania 90 minut;
  3. etap: eliminacje wojewódzkie – czas trwania 90 minut.

Do etapu rejonowego zakwalifikowani są uczniowie, którzy w etapie szkolnym uzyskają co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowani są  uczniowie, którzy w etapie rejonowym uzyskają co najmniej 85% punktów możliwych do zdobycia.

 

 

Anna Mucha

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
15 dni temu

Super, gratulacje!!!