Trzeci Oddech Kaczuchy i wieczór z Alicją Długołęcką – Noc Bibliotek w Przasnyszu

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza 1 października na Noc Bibliotek 2022. Tegoroczna odsłona akcji odbywa się pod optymistycznym hasłem „To się musi powieść”.

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu z okazji nadchodzącej „Nocy Bibliotek” przygotowała dla czytelników wyjątkowe wydarzenia.

Od godzin porannych (godz. 10.00 – 12.00) atrakcje będą czekały na najmłodszych mieszkańców miasta. Wśród nich: Przasnysz moje Miasto – gry i zabawy wokół legendy o Przaśniku, animacje z wodzirejem Jackiem.

Po południu biblioteka zaprasza dorosłych czytelników. O godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie z Zespołem „Trzeci Oddech Kaczuchy” (koncert, wystawa grafik Andrzeja Janeczki oraz rozmowa o książce „Trzeci Oddech Kaczuchy. Życie i scena”).

 

O godz. 20.00 z kolei, wydarzenie dla pań – wieczór z Alicją Długołęcką – pedagog, edukatorką seksualną, psychoterapeutką. – Rozmawiać będziemy o najnowszej książce autorki „Przypływ. O emocjach i seksualności dojrzałych kobiet” – informuje Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu.

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja przekonująca do czytania poprzez promocję lokalnych bibliotek jako najbliższych miejsc spotkań z kulturą, z różnorodnymi zasobami i bezpłatną ofertą dla społeczności, sprzyjających wymianie idei i integracji.

 

noc bibliotek

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments