Tragiczny wypadek pod Mławą. Nie żyje 37-letni kierowca.

Trwają czynności policji w sprawie tragicznego wypadku, w którym zginął 37-letni kierowca fiata seicento. Jechał z matką i bratem. Wyprzedzając, zderzył się z samochodem marki BMW X6, w którym podróżowała rodzina z dwójką dzieci.

 

Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj, o godz. 18.25, na drodze krajowej nr 7- odcinek krajowej siódemki w pobliżu Kosin Kapicznych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu wypadku, kierujący fiatem seicento, 37- letni mieszkaniec pow. mławskiego, tuż przed wzniesieniem drogi wyprzedzał renault megane. Będąc na lewym pasie, zderzył się z jadącym w kierunku Warszawy bmw x6. Kierująca bmw, 42-letnia mieszkanka pow. biłgorajskiego, by uniknąć zderzenia próbowała zjechać na pobocze. Po zderzeniu z fiatem, bmw zjechało do rowu i przewróciło się na bok. Kierująca oraz jadący z nią mąż i dwoje dzieci w wieku 9 i 11 lat, opuścili samochód o własnych siłach. Nie potrzebowali pomocy medycznej. Kierująca bmw była trzeźwa.

Po zderzeniu, seicento zostało częściowo rozerwane. Kierowca fiata zginął na miejscu wypadku. Jadąca z nim 63-letnia pasażerka, doznała ciężkich obrażeń ciała i śmigłowcem pogotowia ratunkowego została przetransportowana do szpitala w Płocku. Drugi pasażer, 34-letni mężczyzna trafił do szpitala w Mławie.

Jak ustalono, kierowca fiata nie posiadał uprawnień do kierowania. Wyprzedzał w miejscu objętym zakazem. Mławska policja i prokuratura ustalają szczegółowo przebieg i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Źródło KPP Mława
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments