Targi Edukacyjno-Zawodowe w Zdziwóju. Trwają zapisy

28 kwietnia w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Zdziwóju Nowym odbędą się Targi Edukacyjno – Zawodowe. Podczas ich trwania szkoły ponadpodstawowe zaprezentują swoja ofertę edukacyjną oraz wskażą korzyści nauki w konkretnym zawodzie lub kierunku w kontekście przyszłego zatrudnienia i potrzeb rynku pracy.

 

Celem wydarzenia jest przede wszystkim zapoznanie młodzieży, w szczególności klas 7 i 8 szkół podstawowych, z aktualną ofertą edukacyjną szkół zawodowych (branżowych i techników), liceów a także przygotowanie do świadomego oraz odpowiedzialnego planowania swojej przyszłej ścieżki edukacyjno – zawodowej. Uczestnictwo w targach sprzyja także kształtowaniu postaw przedsiębiorczych oraz umacnianiu samoświadomości młodzieży w zakresie posiadanych predyspozycji zawodowych.

– Chcielibyśmy umożliwić młodzieży stojącej przed podjęciem decyzji o dalszej edukacji, zapoznanie się z ofertą lokalnych szkół średnich, a także ofertą pracodawców. Dać możliwość uzyskania porad zawodowych z rąk specjalistów. Do udziału w Targach zaprosiliśmy doradców zawodowych – informuje Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości.

 

– Zapraszamy do udziału w wydarzeniu wszystkie firmy, przedsiębiorstwa, urzędy z naszego regionu, a w szczególności te, w których uczniowie będą mogli odbywać praktyki zawodowe oraz zdobywać umiejętności pozwalające na zaistnienie na rynku pracy.

Organizatorzy zapewniają stoisko wystawowe podczas Targów. W tym celu należy dokonać wcześniejszej rezerwacji miejsca.

Szczegółowych informacji można zasięgnąć pod nr telefonu 574 299 533.

 

 

ren

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments