Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze Małej stawia na oszczędzanie.

Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze Małej bierze udział w programie TalentowiSKO realizowanym wspólnie z Limes Bankiem Spółdzielczym. W jego ramach organizowanych jest sporo wydarzeń zachęcających do systematycznego odkładania pieniędzy. Jedną z takich akcji był apel przygotowany 19 listopada przez członków SKO mający zachęcać wszystkich niezdecydowanych do przyłączenia się do tej akcji.

W trakcie apelu dziewczynki z klasy VIb przedstawiły inscenizację o oszczędzaniu, ale nie tylko pieniędzy – również m.in. wody i prądu. Przedstawienie uatrakcyjniły dodatkowo uczestniczki szkolnego koła tanecznego, które zaprezentowały wspaniały taniec do piosenki „Chocolate”. Apel przygotowano pod opieką pań Elżbiety Krajewskiej i Marty Radziwonki.

Po części artystycznej pani Aneta Marchewka dokonała podsumowania działań SKO za ubiegły rok szkolny oraz życzyła powodzenia w konkursach i wytrwałości w oszczędzaniu.

I wreszcie chwila, na którą wszyscy czekali – podsumowanie wyników październikowych konkursów. Uczniowie, którzy zdobyli miejsca na podium, to:
1. miejsce – Paweł Wawszczak
2. miejsce – Natalia Platta
3. miejsce – Nikola Górczyńska.

W październiku uczniowie rywalizowali ponadto o przechodni Puchar Prezesa Limes Banku dla najlepiej oszczędzającej klasy. Wyróżnienie otrzymała klasa Ia, której uczniowie wspólnie uzbierali 1171,50 zł.

Laureaci konkursu jak zawsze zostali nagrodzeni nie tylko brawami, lecz także upominkami ufundowanymi przez Limes Bank Spółdzielczy w Chorzelach. Wręczyła je – obecna na apelu – pani Bożena Grabowska, Wiceprezes Zarządu Limes Banku, który partneruje od dłuższego czasu krzynowłoskiej placówce.

Źródło UG Krzynowłoga Mała
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments