Studniówka Zespołu Placówek Oświatowych w Jednorożcu

Uczniowie klas maturalnych z Zespołu Placówek Oświatowych w Jednorożcu bawili się na balu studniówkowym. Tradycyjnie, rozpoczęli go polonezem. Nie zabrakło podziękowań dla grona pedagogicznego za lata wspólnej nauki.

 

Część tegorocznych maturzystów z terenu powiatu przasnyskiego studniówkowy bal ma już za sobą. Jedna z uroczystości odbyła się w sobotę, 29 stycznia w Zespole Placówek Oświatowych w Jednorożcu.

Tradycją tej szkoły jest, że podczas poloneza uczniowie klas maturalnych wykonują trudny i bardzo wymagający choreograficznie układ taneczny. Tak było też i tym razem. Potem nadszedł czas na uroczyste przemowy i podziękowania. Głos zabrał Artur Piotrak, dyrektor szkoły, Katarzyna Murach, przedstawiciel Rady Rodziców i Krzysztof Iwuski, wójt gminy Jednorożec. Maturzyści zebrali wiele gorących życzeń przede wszystkim satysfakcjonujących wyników z egzaminu dojrzałości i udanej zabawy.

 

Nie zabrakło także podziękowania i kwiatów dla grona pedagogicznego. Uczniowie dziękowali za wsparcie i pomoc, a także za stwarzanie warunków do rozwoju i zdobywania wiedzy. Po części oficjalnej młodzież bawiła się do białego rana.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments