Stowarzyszenie „Jestem” w Przasnyszu lato powitało wodospadami piany [FOTO]

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Jestem” w Przasnyszu  zorganizowało zajęcia w ogrodzie sensorycznym. Pojawiły się wodospady piany.

 

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Jestem” w Przasnyszu postanowiło w bardzo ciekawy sposób przywitać kalendarzowe lato zapraszając do zabawy z pianie.

– Specjalnie dla naszych podopiecznych zamieniliśmy dzisiaj ogród sensoryczny w rzekę pełną półtorametrowych wodospadów piany, w której rewelacyjnie bawiły się dzieci. Zabawa sensoryczna w pianie okazała się wyjątkowym przeżyciem! – informuje.

Wychowankowie stowarzyszenia byli zachwyceni pomysłem swoich opiekunów i bardzo chętnie przyłączyli się do zabawy. Piana okazała się być dla nich bardzo odprężająca. Jest to bardzo atrakcyjny, bąbelkowy materiał sensoryczny dla dzieci, który dostarcza wielu wrażeń zmysłowych. Piana ma bardzo ciekawą fakturę, strzelające bąbelki oraz zapach. Korzystając z niej w czasie różnego rodzaju terapii stymulujemy dotykowo, wzrokowo, słuchowo oraz zapachem.

 

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments