Starostwo Powiatowe w Przasnyszu poszukuje informatyka

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu dysponuje wolnym etatem. Tym razem poszukiwany jest informatyk. Dokumenty można składać do 13 stycznia.

 

Osoba, która chce ubiegać się o pracę w Starostwie Powiatowym na stanowisku informatyka musi spełniać szereg wymogów. W tym posiadać:

  • obywatelstwo polskie, lub obywatelstwo Unii Europejskiej lub innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – osoba nieposiadająca obywatelstwa polskiego musi wykazać się znajomością języka polskiego potwierdzoną dokumentem określonym w przepisach o służbie cywilnej;
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne lub średnie informatyczne lub pokrewne i 3 lata stażu pracy;
  • dobry stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku;
  • niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe;
  • nieposzlakowana opinia.

 

Wśród wymagań dodatkowych znajdziemy: bardzo dobrą znajomość obsługi komputera, w tym znajomość programów komputerowych i systemów operacyjnych; bardzo dobrą znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego; umiejętność dobrej komunikacji i kontaktów interpersonalnych; znajomość przepisów i zagadnień z zakresu informatyzacji podmiotów publicznych.

Do zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku będzie należało m.in.: uczestnictwo w pracach zapewniających prawidłowe funkcjonowanie systemu informatycznego Urzędu; sprawowanie nadzoru nad legalnością stosowanego oprogramowania i właściwym zabezpieczeniem danych gromadzonych w urzędzie przed utratą i dostępem osób nieuprawnionych (archiwizacja danych, kontrola antywirusowa itp.); zapewnienie prawidłowego funkcjonowania sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania biurowego na stanowiskach pracy pracowników Urzędu; udzielanie wsparcia użytkownikom systemów informatycznych w codziennej pracy realizowanej z wykorzystaniem oprogramowania komputerowego, administrowanie Biuletynem Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu  w tym: współdziałanie z komórkami organizacyjnymi Urzędu i jednostkami organizacyjnymi powiatu w zakresie aktualizacji danych i wiele innych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać 13.01.2023 r.

 

ren

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wega
Wega
28 dni temu

A to malowany już nie pracuje

Obserwator
Obserwator
28 dni temu

Niedługo nikt tam nie zostanie…

Spostrzegawczy
Spostrzegawczy
28 dni temu

Dobrego informatyka to się samemu poszukuje i namawia właściwymi argumentami aby chciał pracować dla danej instytucji.