Sprawdź nieodpłatnie stan hamulców i amortyzatorów swojego auta – trwa kampania „Wyhamuj w porę!!”

Po raz kolejny mieszkańcy powiatu przasnyskiego mogą sprawdzić za darmo stan hamulców i amortyzatorów swojego auta na stacji kontroli pojazdów Zespołu Szkół Powiatowych im. mjr  Henryka Sucharskiego przy ulicy Gdańskiej 1 w Przasnyszu.

 

Trwa kampania „Wyhamuj w porę!!” organizowana przez szkolną stację kontroli pojazdów Zespołu Szkół Powiatowych im. mjr  Henryka Sucharskiego przy ulicy Gdańskiej 1 w Przasnyszu.

Kampania jest realizowana pod patronatem Starosty Przasnyskiego Pawła Mostowego, Komendanta Powiatowego Policji insp. Tomasza Łysiaka oraz Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Waldemara Białczaka.

Ma na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach publicznych.

– Na wiosnę zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych! Prawidłowy  stan układu hamulcowego oraz sprawność amortyzatorów pojazdów ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników naszych dróg – informuje mł. asp. Ilona Cichocka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Stan hamulców i amortyzatorów swojego auta można nieodpłatnie sprawdzić do 25 kwietnia od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.10 do 18.00.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Igor
Igor
1 miesiąc temu

młody mechanik
czy sprawdza uczeń czy ktoś co się zna na samochodach i czy dostanę wydruk z tego sprawdzenia dla swojego klienta.