Przasnysz. Przebudowa ulicy i zatok parkingowych przy ul. Sosnowej 12 i Brzozowej zakończone

Zakończono przebudowę ulicy i zatok parkingowych przy Sosnowej 12 i Brzozowej na przasnyskim osiedlu Orlika. Poprawie ulega także estetyka i zagospodarowanie terenu.

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa całkowicie zmodernizowała znajdującą się w bardzo złym stanie ulicę i zatoki parkingowe. Zniknął stary i dziurawy asfalt, a ułożono nową nawierzchnię, z estetycznej kostki brukowej.

– Systematycznie byłem na terenie kompleksowego remontu ulicy i zatok parkingowych przy Sosnowej 12 i Brzozowej, o który jako radny miejski wybrany głosami mieszkańców z tego okręgu zabiegałem u szefostwa Spółdzielni Mieszkaniowej. Ekipa budowlana pracowała super solidnie. Zniknął zniszczony i dziurawy jak szwajcarski ser asfalt, a ułożono estetyczną kostkę. Jest ładnie i bezpieczniej. Mieszkańcy, jak sami mi w rozmowach mówili, czekali na taką pełną modernizację ponad 30 lat. Dziękuję szefostwu Spółdzielni Mieszkaniowej, Zarządowi i Radzie Nadzorczej, a szczególnie prezesowi Waldemarowi Wilkowskiemu, wiceprezesowi Piotrowi Lewandowskiemu i przewodniczącej Danucie Ambroszkiewicz – mówi radny Sławomir Czaplicki.

 

guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
Rafał
15 dni temu

Jaja jak berety. Po zdjęciach wygląda to tak jakby Sławomir z PSL za prywatne pieniądze wybudował ten parking. Tymczasem parking powstał za pieniądze mieszkańców spółdzielni, a Sławomir nie pozyskał nawet złotówki z budżetu miasta. Przecież nawet bez jego zabiegania parking by i tak powstał. Zrobić sobie fotkę i przypisać czyjeś zasługi w tym Sławomir jest mistrzem.

jot
jot
15 dni temu
odpowiada  Rafał

Gdyby Pan SŁAWEK” nie wychodził” tej inwestycji jeszcze wiele lat RAFAŁ i jemu podobni, chodziłby po PRL-owskiej ulicy. Panie Sławku , zdecydowana większość mieszkańców tych bloków Panu bardzo dziękuje , a takie RAFAŁY mieszkają na każdym osiedlu, Tak na marginesie , mógł Rafał wychodzić dofinansowanie od Burmistrza , a najlepiej z Unii .Panie Sławku robić swoje 🙂

Maria
Maria
15 dni temu
odpowiada  jot

Fantazja

Konował
Konował
15 dni temu
odpowiada  jot

Ale może zamiast ulicy np. ociepliliby bloki?

Maria
Maria
15 dni temu
odpowiada  Rafał

Zgadzam się. Drugie pytanie czy Przasnysz to tylko Orlika ? Zobaczymy kto wybierze burmistrza, bo inne dzielnice nie.

Marcin
Marcin
15 dni temu
odpowiada  Rafał

Sławek jest genialny…..wkrótce Przasnysz będzie jak Monte Carlo haha

Joanna
Joanna
15 dni temu

Brawo Sławek, rozmawialiśmy wiele razy z mieszkańcami i wiemy ile za tą ulicą chodziłeś, gdyby nie twój upór i zręczność znalezienia porozumienia ze Spółdzielnią tej ulicy nie byłoby następne lata. Zresztą Twoja działalność na Osiedlu i w mieście widać, a zazdrośnicy ze starostwa niecg sobie piszą co chcą, po prostu nie mogą przeżyć ile robisz i czują Twoje zagrożenie. Tak trzymaj, pozdrawiamy z Orlika.

Piotr
Piotr
15 dni temu

Rafał widać nie za bardzo na czasie. Spółdzielnia to by ją łatała pewniedalej. Pan Sławek jest chyba najskuteczniejszym radnym, jakoś kilkadziesiąt lat ta ulica straszyła dziurami. Pan Sławek 2 lata temu zapowiedział, że rozpoczął rozmowy że Spółdzielnią i mamy wreszcie ulice jak trzeba. Słowa dotrzymał. A mogło jej nie być kolejne lata. Jakoś gdzie indziej nadal badziewie, a tam zrobione.

Danuta
Danuta
15 dni temu

Tylko gdyby nie Pan Sławek, i Pani Danuta Ambroszkiewicz, która mu pomagała, to te pieniądze co płacimy byłyby nie wiadomo gdzie, a tak, mamy nową piękną ulice i parkingi, zieleń, place zabaw, ławki, kosze, ocieplenia, oświetlenia, jest czysto, schludnie, bezpiecznie.

Sekunda
Sekunda
15 dni temu
odpowiada  Danuta

Pani Danuto, jak Pani pisze o sobie to niech Pani chociaż pseudonim zmienia. Łubu dubu, niech żyje nam prezes naszej spółdzielni.

Sekunda
Sekunda
15 dni temu

Niesamowite są te artykuły o Panu Sławku, a komentarze jeszcze lepsze. Ja myślę, że jeżeli wasza spółdzielnia tak kiepsko działa, to pan Sławek powinien zostać jej prezesem, skoro bez niego nie byłoby niczego.

Asia
Asia
15 dni temu
odpowiada  Sekunda

To leń. Nie nadaje się.

Krzysztof
Krzysztof
15 dni temu

Panie Sławku tak trzymać, opinie negujące twoją społeczną działalność są dziełem ludzi zfrustrowanych, im najlepiej wychodzi ujadanie z za płotu.

Olaf
Olaf
14 dni temu
odpowiada  Krzysztof

Zfrustrowanych? Kup słownik ortograficzny!