Przasnysz. Przebudowa ulicy i zatok parkingowych przy ul. Sosnowej 12 i Brzozowej zakończone

Zakończono przebudowę ulicy i zatok parkingowych przy Sosnowej 12 i Brzozowej na przasnyskim osiedlu Orlika. Poprawie ulega także estetyka i zagospodarowanie terenu.

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa całkowicie zmodernizowała znajdującą się w bardzo złym stanie ulicę i zatoki parkingowe. Zniknął stary i dziurawy asfalt, a ułożono nową nawierzchnię, z estetycznej kostki brukowej.

– Systematycznie byłem na terenie kompleksowego remontu ulicy i zatok parkingowych przy Sosnowej 12 i Brzozowej, o który jako radny miejski wybrany głosami mieszkańców z tego okręgu zabiegałem u szefostwa Spółdzielni Mieszkaniowej. Ekipa budowlana pracowała super solidnie. Zniknął zniszczony i dziurawy jak szwajcarski ser asfalt, a ułożono estetyczną kostkę. Jest ładnie i bezpieczniej. Mieszkańcy, jak sami mi w rozmowach mówili, czekali na taką pełną modernizację ponad 30 lat. Dziękuję szefostwu Spółdzielni Mieszkaniowej, Zarządowi i Radzie Nadzorczej, a szczególnie prezesowi Waldemarowi Wilkowskiemu, wiceprezesowi Piotrowi Lewandowskiemu i przewodniczącej Danucie Ambroszkiewicz – mówi radny Sławomir Czaplicki.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
Rafał
1 rok temu

Jaja jak berety. Po zdjęciach wygląda to tak jakby Sławomir z PSL za prywatne pieniądze wybudował ten parking. Tymczasem parking powstał za pieniądze mieszkańców spółdzielni, a Sławomir nie pozyskał nawet złotówki z budżetu miasta. Przecież nawet bez jego zabiegania parking by i tak powstał. Zrobić sobie fotkę i przypisać czyjeś zasługi w tym Sławomir jest mistrzem.

jot
jot
1 rok temu
Reply to  Rafał

Gdyby Pan SŁAWEK” nie wychodził” tej inwestycji jeszcze wiele lat RAFAŁ i jemu podobni, chodziłby po PRL-owskiej ulicy. Panie Sławku , zdecydowana większość mieszkańców tych bloków Panu bardzo dziękuje , a takie RAFAŁY mieszkają na każdym osiedlu, Tak na marginesie , mógł Rafał wychodzić dofinansowanie od Burmistrza , a najlepiej z Unii .Panie Sławku robić swoje 🙂

Maria
Maria
1 rok temu
Reply to  jot

Fantazja

Konował
Konował
1 rok temu
Reply to  jot

Ale może zamiast ulicy np. ociepliliby bloki?

Maria
Maria
1 rok temu
Reply to  Rafał

Zgadzam się. Drugie pytanie czy Przasnysz to tylko Orlika ? Zobaczymy kto wybierze burmistrza, bo inne dzielnice nie.

Marcin
Marcin
1 rok temu
Reply to  Rafał

Sławek jest genialny…..wkrótce Przasnysz będzie jak Monte Carlo haha

Joanna
Joanna
1 rok temu

Brawo Sławek, rozmawialiśmy wiele razy z mieszkańcami i wiemy ile za tą ulicą chodziłeś, gdyby nie twój upór i zręczność znalezienia porozumienia ze Spółdzielnią tej ulicy nie byłoby następne lata. Zresztą Twoja działalność na Osiedlu i w mieście widać, a zazdrośnicy ze starostwa niecg sobie piszą co chcą, po prostu nie mogą przeżyć ile robisz i czują Twoje zagrożenie. Tak trzymaj, pozdrawiamy z Orlika.

Piotr
Piotr
1 rok temu

Rafał widać nie za bardzo na czasie. Spółdzielnia to by ją łatała pewniedalej. Pan Sławek jest chyba najskuteczniejszym radnym, jakoś kilkadziesiąt lat ta ulica straszyła dziurami. Pan Sławek 2 lata temu zapowiedział, że rozpoczął rozmowy że Spółdzielnią i mamy wreszcie ulice jak trzeba. Słowa dotrzymał. A mogło jej nie być kolejne lata. Jakoś gdzie indziej nadal badziewie, a tam zrobione.

Danuta
Danuta
1 rok temu

Tylko gdyby nie Pan Sławek, i Pani Danuta Ambroszkiewicz, która mu pomagała, to te pieniądze co płacimy byłyby nie wiadomo gdzie, a tak, mamy nową piękną ulice i parkingi, zieleń, place zabaw, ławki, kosze, ocieplenia, oświetlenia, jest czysto, schludnie, bezpiecznie.

Sekunda
Sekunda
1 rok temu
Reply to  Danuta

Pani Danuto, jak Pani pisze o sobie to niech Pani chociaż pseudonim zmienia. Łubu dubu, niech żyje nam prezes naszej spółdzielni.

Sekunda
Sekunda
1 rok temu

Niesamowite są te artykuły o Panu Sławku, a komentarze jeszcze lepsze. Ja myślę, że jeżeli wasza spółdzielnia tak kiepsko działa, to pan Sławek powinien zostać jej prezesem, skoro bez niego nie byłoby niczego.

Asia
Asia
1 rok temu
Reply to  Sekunda

To leń. Nie nadaje się.

Krzysztof
Krzysztof
1 rok temu

Panie Sławku tak trzymać, opinie negujące twoją społeczną działalność są dziełem ludzi zfrustrowanych, im najlepiej wychodzi ujadanie z za płotu.

Olaf
Olaf
1 rok temu
Reply to  Krzysztof

Zfrustrowanych? Kup słownik ortograficzny!