Przasnysz. Od jutra rusza nabór wniosków na wymianę pieców.

Od jutra w Urzędzie Miasta Przasnysz można składać wnioski o dotację na wymianę pieców. Na realizację zadania przewidziano kwotę 150 tys. zł. Należy się jednak spieszyć, gdyż o przyznaniu dotacji decyduje kolejność zgłoszeń.

– W związku z wejściem w życie uchwały Nr XVIII/129/2019 Rady Miejskiej w Przasnyszu z dnia 29 października 2019 r. w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji w zakresie wymiany źródeł ciepła na terenie Miasta Przasnysz obejmujące w szczególności kryteria wyboru inwestycji do dofinansowania oraz tryb postępowania w sprawie udzielania dotacji i sposobu jej rozliczania informuję, że w budżecie Miasta Przasnysz na niniejsze zadanie przewidziana jest kwota 150 tys. zł – informuje burmistrz Łukasz Chrostowski.

W związku z powyższym wszystkich zainteresowanych wymianą w 2019 roku źródła ciepła zapraszamy do składania wniosków. O możliwości uzyskania dotacji decyduje kolejność zgłoszeń. Wnioski należy składać w Biurze Obsługi Interesanta.

Wszelkich informacji udziela:

Hubert Kwiatkowski – Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, Urząd Miasta Przasnysz, pok. Nr 41, tel. 29 756 49 32,e-mail: h.kwiatkowski@przasnysz.um.gov.pl

Wzór wniosku o przyznanie dofinansowania do wymiany źródeł ciepła (.doc) oraz oświadczenia o prawie dysponowania nieruchomością (.doc)


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments