Przasnyska Policja podsumowała 2018 rok.

W czwartek, 7 lutego br. w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu odbyła się roczna odprawa z udziałem I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu mł. insp. dr hab. Zbigniewa Mikołajczyka. Podczas odprawy podsumowano pracę przasnyskich policjantów w 2018 roku.

Odprawa jak co roku, miało na celu podsumowanie działań przasnyskiej policji w 2018r. oraz przedstawienie zadań priorytetowych na 2019r. ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa na terenie powiatu. W swoim wystąpieniu I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu mł. insp. dr hab. Zbigniew Mikołajczyk wysoko ocenił pracę przasnyskich policjantów na tle garnizonu mazowieckiego .

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu podinsp. Jarosław Ciarka zaprezentował efekty pracy przasnyskich policjantów oraz stan bezpieczeństwa na terenie powiatu przasnyskiego. Podkreślił również fakt dobrej współpracy z władzami samorządowymi.

Na zakończenie odprawy zaproszeni goście: Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski, Burmistrz Miasta Przasnysz Łukasz Chrostowski oraz Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu Artur Folga podziękowali policjantom za uzyskane wysokie wyniki w 2018 roku i życzyli wielu sukcesów w bieżącym roku.

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments