Pracownik wszedł na prasę do zgniatania złomu. Maszyna obcięła mu stopy

Trwają ustalenia policji w sprawie wypadku przy pracy, na terenie jednej z mławskich firm, gdzie składowany jest złom. 47-letni pracownik doznał poważnych obrażeń obu nóg. W związku z wypadkiem, policjanci zatrzymali 51-letniego pracownika firmy. W momencie zatrzymania miał w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu.

 

– Do zdarzenia doszło wczoraj, chwilę po godzinie 16, w Mławie na terenie zakładu, gdzie składowany jest złom. Pierwszy na miejscu zdarzenia był patrol prewencji, policjanci udzielali poszkodowanemu pomocy przed przyjazdem załogi karetki pogotowia. Jak wynika z ustaleń na miejscu wypadku, 47-letni mieszkaniec Mławy wszedł na platformę prasy do zgniatania złomu i doznał poważnych obrażeń obu nóg. Obsługujący prasę, 51-letni pracownik, po wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez interweniujących policjantów – informuje asp. szt. Anna Pawłowska.

 

51-letni pracownik w organizmie miał ponad 2,7 promila alkoholu. Został osadzony w policyjnym areszcie. Ciężko ranny 47-latek został przewieziony do szpitala w Działdowie. W momencie wypadku był pod wpływem alkoholu. Trwają szczegółowe ustalenia mławskiej policji.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
Krzysiek
7 miesięcy temu

Może policja zamiast z radarami w polu, w którym ktoś postawił znak, że „zabudowany” – lepiej wybrałaby się z alkomatem do pierwszego-wcale nie lepszego zakładu pracy… Tylko z tego raczej marny dochód mandatowy, a na dodatek bezrobotny plus…

Dante
Dante
7 miesięcy temu
Reply to  Krzysiek

Urzędy może, kościoły