Prace w nowej Biedronce już na finiszu. Wkrótce otwarcie. [FOTO]

Już w czwartek 12 grudnia odbędzie się otwarcie nowej Biedronki w Przasnyszu. W tej chwili wiadomo, że potwierdziły się nasze przypuszczenia dotyczące szlabanów umożliwiających dostęp do bezpłatnego parkingu wyłącznie klientom marketu. Ma być to najnowocześniejszy market portugalskiej sieci w Przasnyszu, a na uroczyste otwarcie zaplanowano rozmaite promocje.

W tej chwili w markecie toczą się ostatnie prace dotyczące wyposażenia, wjeżdżają regały i rozpoczęło się zaopatrzenie w towar. Rozbłysło także charakterystyczne logo, dobrze widoczne z ulicy Piłsudskiego. Wiemy, że nowy sklep został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi wytycznymi sieci. Będą wydzielone strefy z poszczególnymi kategoriami produktów i ich przystępny rozkład.

Ze względu na to, że troska o środowisko jest jednym z filarów społecznej odpowiedzialności sieci, w placówce przy ulicy Polnej zastosowano ekologiczne rozwiązania, m.in. oświetlenie LED oraz zamontowano regały chłodnicze, wykorzystujące przyjazne dla środowiska gazy naturalne.

O powstaniu w Przasnyszu Biedronki przy ulicy Polnej pisaliśmy tu:

W Przasnyszu powstaje czwarta Biedronka. Otwarcie wkrótce.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad
Konrad
4 lat temu

Logo na słupie bardzo dobrze widoczne

Sys
Sys
4 lat temu

Jak z parkingiem?

Paap
Paap
4 lat temu

Pewnie szlabany będą zamykać tylko we wtorki i piątki 🙂