W Przasnyszu powstaje czwarta Biedronka. Otwarcie wkrótce.

Przy skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z Polną, w miejscu, gdzie kiedyś stał drewniany dom mieszkalny, a potem przez jakiś czas funkcjonował skład pokryć dachowych, powstaje nowy market portugalskiej sieci Jeronimo Martins. Będzie to czwarta Biedronka w Przasnyszu.

Biuro prasowe marketu zapewnienia, że po jego otwarciu nie zostanie zlikwidowany inny sklep z owadem w logo, mieszczący się przy ul. Miłej. Przynajmniej przez jakiś czas.

Od kilku miesięcy trwa budowa nowego marketu w naszym mieście, a obiekt rośnie w zadziwiająco szybkim tempie. Co ciekawe, nowa Biedronka stanie w odległości kilkuset metrów od innego sklepu tej sieci. Do tej pory okoliczni mieszkańcy spekulowali, co powstanie w tym miejscu. Udało nam się uzyskać oficjalne potwierdzenie, że będzie to nowa Biedronka.

Jak dowiedzieliśmy się w biurze prasowym sieci, otwarcie nowego marketu nie oznacza automatycznie likwidacji sklepu przy ul. Miłej, choć trudno przypuszczać, aby taka sytuacja miała trwać wiecznie. Jak zostaliśmy poinformowani, w tej chwili władze spółki nie przewidują, aby starsza z Biedronek miała zostać zamknięta wraz z otwarciem nowej.

Możemy jedynie przypuszczać, że o dalszych losach starego i niefunkcjonalnego sklepu, zadecydują wyniki sprzedaży. Wiemy także, że nowy market będzie elegancki, nowoczesny i położony w atrakcyjnym punkcie. Punkt jest rzeczywiście atrakcyjny, ponieważ przylega do drogi wojewódzkiej i sąsiaduje z miejskim targowiskiem.

Okolica ta w dni targowe jest oblegana, a powstanie nowego marketu raczej nie przyczyni się do poprawy sytuacji. Sieć zdążyła nas przyzwyczaić, że jej sklepy mają parkingi, co stanie się również w tym przypadku. Należy jednak przypuszczać, że podobnie jak w innych popularnych lokalizacjach, bezpłatny postój będzie przysługiwał tylko klientom marketu, a brak parkingowego kwitka może słono kosztować. Takie zasady wprowadzono już w wielu sklepach tej sieci, także w mniejszych miastach.

Biuro prasowe sieci Biedronka przyznaje, że otwarcie nowego marketu w Przasnyszu przewidziano w połowie grudnia.

Cieszycie się?

M. Jabłońska


guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
1 rok temu

Co za idiota wpadł na tak głupi pomysł. Żenujące. W takim zadupiu cztery sklepy tej samej sieci, no naprawdę brawo za pomysł !!!

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
odpowiada  Marek

Ten idiota to największa sieć handlowa w tym kraju. I jedna z większych firm. Więc ja bym się wstrzymał z takimi ocenami.

Gregorius
Gregorius
1 rok temu

Całkowicie bez sensu jedna Biedronka obok drugiej … . Lepszą lokalizacją byłoby położenie osiedla Tęczowa, jednostki wojskowej, lub działek … , a tak to po prostu brak logiki 🙁

Bolo
Bolo
1 rok temu

Czy oby na pewno jesteście wszyscy pewni, że będzie 4 Biedronka? a nie przeniesiona mała w to miejsce? 🙂

Op1
Op1
1 rok temu
odpowiada  Bolo

No właśnie…. kto to pisał. Dosyć logiczne że biedronka z Miłej się tam przeniesie.

Daniel
Daniel
1 rok temu

Ja tylko mam nadzieję, że alejki będą odpowiednio szerokie by mogły się minąć dwa wózki bez problemu. Ciasnota to jedyny powód dla którego nie robię tam zakupów, chyba, że na małe zakupy które zmieszczę w ręku i nie muszę brać wózka.

Dawid
Dawid
1 rok temu

Masakra dokąd nie pójdziesz to za rogiem biedronka

Rudy
Rudy
1 rok temu

Nie cieszymy się!
Jak można się cieszyć, że sieć zagraniczna dorabia się na nas. Wciskając z dostawców coraz niższe ceny a sama cały zysk wyprowadza za granicę. Oferując w zamian ciasne alejki i produkty prosto z palet jak dla plebsu.
Liczyłem na Dino polski sklep. Ale niestety powstanie biedronka zwolniona z podatku przez kilka lat… A później zyski za granicę..