Powstał wyjątkowy kalendarz z seniorkami i seniorami z Przasnysza [FOTO].

W listopadzie Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu wziął udział w projekcie realizowanym przez nieformalną grupę  seniorów „Nasturcje i bratki – czyli jemy kwiatki”. Zwieńczeniem akcji jest wyjątkowy kalendarz, w którym w roli fotomodelek i fotomodeli wystąpili seniorzy z Przasnysza.

Pomysł na wzięcie udziału w projekcie „Bony dla seniorów” zrodził się po rozmowach z naszymi seniorami. Dzięki niemu skorzystaliśmy z wielu interesujących warsztatów, a finałem akcji jest kalendarz z naszymi zdjęciami i ciekawymi przepisami kulinarnymi – powiedziała naszemu portalowi Zofia Wódkiewicz, jedna z pomysłodawczyń akcji.

Za przygotowanie makijażu do sesji odpowiedzialna była Ewa Dymczyk – Filińska, wizażystka oraz nauczyciel kosmetologii z przasnyskiego Medyka. Zdjęcia i grafiki powstały natomiast dzięki Robertowi Olszakowi. Ponadto w projekcie, poza naszymi seniorami, udział wzięli Piotr Kołakowski – dyrektor ZMSP, Beata Kozarzewska, Grażyna Sosnowska, Zdzisława Niedziałek oraz członkowie Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej w Przasnyszu.

Gratulujemy świetnej inicjatywy.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
przasnyszanin
przasnyszanin
4 lat temu

I po co komu taki kalendarz, na stare babki patrzeć?

Marek
Marek
4 lat temu
Reply to  przasnyszanin

Też będziesz kiedyś stary :-).
Kalendarz spoko. Może sceneria tych zdjęć mogłaby być bardziej zróżnicowana. Ale to już kwestia gustu.

hwl
hwl
4 lat temu

Wspaniała inicjatywa.