Poszukiwany za zabójstwo

Trwają intensywne poszukiwania mężczyzny, który 23 stycznia  rano przy użyciu broni palnej dokonał zabójstwa 33-letniego mieszkańca Płońska. Osoby mające informacje na temat poszukiwanego proszone są o kontakt pod nr 997 lub osobiste zgłoszenie się do jednostki Policji.

Do zdarzenia doszło 23 stycznia rano po godz. 9 na osiedlu „wedelki” przy ul. Grunwaldzkiej w Płońsku. Jak ustalono, mężczyzna mieszkaniec płońska Dariusz T. został śmiertelnie postrzelony w klatkę piersiową w okolicy serca przed własnym domem. W stanie ciężkim został przewieziony do szpitala gdzie zmarł po upływie pół godziny. Zdążył jednak powiedzieć, kto do niego strzelił. Na miejscu nie znaleziono broni, która nadal może znajdować się w posiadaniu sprawcy. Na chwilę obecną nieznany jest motyw zbrodni. Wszystko wskazuje na to, że mężczyźni się znali. Obaj byli notowani przez policję.

Jak informuje mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska, Komenda Powiatowa Policji w Płońsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej prowadzi czynności w sprawie tego zabójstwa. Na podstawie zgody prokuratury policja publikuje dane osobowe i wizerunek podejrzanego:

Mariusz Paweł Dąbrowski pseudonim „Lipek” s. Jana (na zdjęciu)

ur.31.12.1978r.

Na stałe zameldowany w Płońsku

Wymieniony, podejrzany jest o to, że w dniu 23 stycznia br. w Płońsku przy użyciu broni palnej  dokonał zabójstwa 33-letniego Dariusza T.

Poszukiwany może posiadać przy sobie broń. W przypadku napotkania poszukiwanego należy niezwłocznie powiadomić Policję i zachować ostrożność.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu Mariusza Dąbrowskiego proszone są o pilne przekazanie informacji  – kontakt:

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Płońsku –  23 662 15 00

Dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu  –  48 345 24 44

Numery alarmowe Policji – 997, 112.

Informacje można przekazać anonimowo.

Za pomoc w ukrywaniu się poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce grozi odpowiedzialność karna.

KPP w Płońsku.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments