Poszukiwani trafią za kratki. Jeden z mężczyzn zatrzymany został w Klewkach, drugi w Stegnie, a trzeci w Grabowie

W ostatnich dniach policjanci zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu. Jeden z nich wpadł w Klewkach, drugi w Stegnie, zaś trzeci w Grabowie.

 

– 18 listopada w miejscowości Klewki (gm. Przasnysz), policjant wydziału kryminalnego przasnyskiej komendy, jadąc na służbę do Przasnysza, zatrzymał 55 – letniego mieszkańca gminy Przasnysz, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu na podstawie dwóch nakazów doprowadzenia, w celu odbycia łącznej kary 255 dni pozbawienia wolności – informuje kom. Paweł Rykowski z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Tego samego dnia w Grabowie (gm. Przasnysz), policjanci zatrzymali 37 – letniego mieszkańca tej miejscowości, który nie stawił się do odbycia kary sześciu miesięcy pozbawienia wolności.

 

20 listopada z kolei, policjanci zatrzymali kolejnego poszukiwanego mężczyznę.  Tym razem był to 31 – letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary dziesięciu dni aresztu. Mężczyzna został zatrzymany w Stegnie (gmina Jednorożec).

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments