Ponad 1200 mandatów i zatrzymane 64 dowody rejestracyjne. Pracowity tydzień grupy Speed

W minionym tygodniu policjanci z grupy Speed sprawdzili 1359 pojazdów i ujawnili 1328 wykroczeń. 24 kierowców przekroczyło prędkość jazdy o 50 km/h w obszarze zabudowanym. Konsekwencją prawną takich wykroczeń jest zatrzymanie prawa jazdy na okres trzech miesięcy.

 

Policjanci nałożyli ponad 1200 mandatów. Mundurowi zatrzymali 64 dowody rejestracyjne. Zatrzymali także 2 nietrzeźwych kierowców. Dwaj kierowcy aut oraz motocyklista odpowiedzą przed sądem za to, iż nie zatrzymali się do kontroli drogowej. Trzech kierowców prowadziło samochody mimo sądowych zakazów, a jeden mimo cofniętych uprawnień.

Policyjne videorejestratory zarejestrowały w tym czasie m.in. wykroczenia w powiecie ciechanowskim, gdzie w Gumowie, na DK60 policjanci zatrzymali vw, którym kierował 25-latek. Mężczyzna z powiatu zgierskiego przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 58 km/h. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy i ukarano mandatem karnym.

 

W Chylinie (pow. płocki) kierujący vw przekroczył dopuszczalną prędkość poza obszarem zabudowanym. Jechał 163 km/h. Na kierowcę nałożono mandat karny oraz nałożono punkty karne. Zatrzymano także elektronicznie dowód rejestracyjny pojazdu, gdyż nie spełniał on warunków technicznych.

W Cieślach (pow. płocki) kierujący hondą przekroczył dopuszczalną prędkość poza obszarem zabudowanym. Jechał 145 km/h. Na kierowcę nałożono mandat oraz punkty karne.

Natomiast w Kisielewie (pow. płocki) kierujący chevroletem wyprzedził inny pojazd bezpośrednio na przejściu dla pieszych. Na kierowcę nałożono mandat oraz punkty karne.


 

Źródło KGP
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bogusia
bogusia
3 lat temu

ludzie woźcie ze sobą kamerki, bo milicja was wrobi nawet w 200 km/h, a mając nagranie jest co prawda niewielka, ale jest szansa na trafienie na nieskorumpowanego togmistrza