Policjanci z Przasnysza odznaczeni medalami za długoletnią służbę

Medale za długoletnią służbę.

 W  Płocku 15 grudnia 9 przasnyskich policjantów zostało odznaczonych medalami za długoletnią służbę. Uroczystość odbyła się w auli Urzędu Miejskiego w Płocku. Odznaczonym policjantom  medale wręczył Wojewoda Mazowiecki Pan Jacek Kozłowski wraz z Mazowieckim Komendantem Wojewódzkim Policji mł. insp. Rafałem Batkowskim.

Podczas uroczystości w auli Urzędu Miejskiego w Płocku medalami zostało odznaczonych 79 funkcjonariuszy z garnizonu mazowieckiego wśród nich  9 policjantów z Przasnysza. Odznaczenia przyznawane są przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych.  Złote  medale za  30 letnią służbę   otrzymali: Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Zbigniew Listwon, Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji podinsp. Dariusz Kalisz oraz aspiranci sztabowi: Wiesław Michalski, Janusz Obrębski i Waldemar Rośleń. Srebrne medale za 20 letnią służbę otrzymali: kom. Marek Grabowski i asp. szt. Zbigniew Zega. Brązowym medalem za  10 letnią służbę został odznaczony Zastępca Komendanta Powiatowego Policji   mł. insp. Tomasz Łysiak.

Gratulacje i podziękowania odznaczonym złożył Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji mł. insp. Rafał Batkowski. Podkreślił, że wyróżnienia, które otrzymali policjanci przyznawane są funkcjonariuszom, którzy w szczególny sposób wyróżniają się w pracy i przyczyniają się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w społeczności lokalnej.

KPP Przasnysz

Asp. Ewa Śniadowska


Sprawdź również

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.