Policja podała szczegóły niedzielnego wypadku w Krzynowłodze Małej

Wczoraj, 29 sierpnia około godziny 18:00, na skrzyżowaniu dróg w Krzynowłodze Małej doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowało pięć osób, trzy zostały ranne, w tym dziecko. Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec LPR.

 

– W miejscowości Krzynowłoga Mała, na skrzyżowaniu ul. Chorzelskiej z ul. Przasnyską, kierujący pojazdem osobowym marki Renault, 47 – letni mieszkaniec Warszawy, na skutek nieustąpienia  pierwszeństwa przejazdu, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen Golf, którym kierował 47 – letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego. Z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała z pomocą Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Olsztynie, został przetransportowany 13 – letni pasażer volkswagena – poinformował nasz portal asp. szt. Krzysztof Błaszczak.

 

Kierujący volkswagenem i jego 44 – letnia pasażerka z obrażeniami ciała, zostali przetransportowani karetką pogotowia do szpitala w Przasnyszu. Badanie stanu trzeźwości kierujących wykazało, że w chwili wypadku byli trzeźwi.

 

 

 

guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MAGDALENA
MAGDALENA
28 dni temu

Tragedia, ludzie w ogóle nie myślą. Droga oznakowana, wystarczy zatrzymać się przed znakiem STOP. A gospodarzowi współczuję, co chwila naprawia ogrodzenie.

Mati*
Mati*
28 dni temu
odpowiada  MAGDALENA

Z tego co widzę to nie naprawia, bo wie, że mu to się nie opłaca 👌

Ania
Ania
28 dni temu

To nie przelewki zbyt dużo tych wypadków w tym miejscu może zalanie dużych grabów na drodze trochę by pomogło Powiat musi ruszyć głową to ich droga

Grzegorz
Grzegorz
28 dni temu

Warszawka wracajaca z nad morza omija leki na 7ce spowodowane remontami. Nie znają drogi i lecą na pale na GPS.

K.m
K.m
28 dni temu
odpowiada  Grzegorz

Na GPS on nie powie że jest znak STOP co ma do tego GPS, myślenie i noga z gazu .Tak GPS powiedział jedź prosto ale znaki to kierowca powinien znać.

Pomagająca na miejscu
Pomagająca na miejscu
28 dni temu

Czy ktoś wie w jakim stanie jest chłopiec?

Marcin
Marcin
26 dni temu

Dziękujemy za pomoc.syn będzie miał złożoną nogę i podejrzewają uszkodzenie jelita .Żona ma pęknięta miednicę .Ja jestem cały posiniaczony i chyba mam od pasa pęknięte żebro.Pozdrawiam.Mieliśmy dużo szczęścia w nieszczęściu

wujek
wujek
23 dni temu

jest w szpitalu po operacji i czeka na kolejna, czuje się dobrze

Miejscowy
Miejscowy
28 dni temu

Mieszkam tu od urodzenia i nie raz pisaliśmy to tych psełdo władz które biorą pieniądze chyba za to że nasza miejscowość jest sławna przez to skrzyżowanie. Od strony Janowa jadąc nie widać skrzyżowania ja wiem są znaki ale nie raz byłem świadkiem jak tam ludzie przelatują bez hamowania poprostu są mało zauważalne. A w nocy jedna latarnia oświetlająca koronę drzewa jakiś absurd współczuję tym wszystkim co tam biorą udział w wypadkach miejmy nadzieję że nigdy się nie spotka tam autobus szkolny z jakąś ciężarówką bo zabraknie helikopterów.