Pierwszy Przasnysz Folk Festival [FOTO]

W niedzielę, 27 sierpnia w hali przy Zespole Szkół Powiatowych odbyła się pierwsza odsłona Przasnysz Folk Festival.

 

Na przasnyskiej scenie zagrały znane folkowe zespoły: Warsaw Village Band/Kapela ze Wsi Warszawa w składzie z Amrat Hussain Brothers (Indie), Chłopcy Kontra Basia, Babadag, Faso Tamala i Malwina Paszek.

W ramach festiwalu odbyły się również warsztaty tworzenia batików, zorganizowane przez Pracownię Batiku Mamut, warsztaty wyplatania makram oraz warsztaty ukraińskie, które przeprowadził Dom Ukraiński w Warszawie.

W festiwalowym „miasteczku” nie zabrakło też lokalnych akcentów, stoisk Kół Gospodyń Wiejskich z ich przysmakami i specjałami, stoisk ze zdrową żywnością i rękodziełem oraz przasnyskich organizacji i stowarzyszeń.

 

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Obywatelski Konwój Humanitarny, a zadanie dofinansowano w ramach Jubileuszu 25-lecia Powiatu Przasnyskiego.

 

 

red

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
27 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michal
Michal
26 dni temu

Najgorsza impreza na jakiej byłem. Nie zagrało nic. Opóźnienia, nikt z organizatorów nawet nie przeprosił, pustki zero ludzi. Szkoda tylko obsługi bo z dziewczyn przy gorących daniach sie dosłownie lało. Mam nadzieję, że to ostatni raz.

magda
magda
26 dni temu
Reply to  Michal

Zapowiadało się fajnie a wyszło jak zawsze. Przerost formy nad treścią, kilkugodzinne opóźnienie

Miłek
Miłek
26 dni temu

Ludzie ta impreza kosztowała nas ponad 20 tys kasa wyrzucona w błoto zero ludzi opóźnienia sięgające 2 h na sali żar, szkoda bo zapowiadało się ciekawie.

Poczciwy
Poczciwy
26 dni temu
Reply to  Miłek

To zobacz teraz durniu jaka publiczność tam jest. Coś Sławek źle przekazał z tą kwotą. Powiem tak, ta gwiazda występów dzisiejszych co właśnie graja w tym momencie to normalnie tyle kasuje za występ co ty piszesz że to kosztowało. A zobacz ile zespołów było. Tak to jest jak się dorwie do klawiatury nimek niemiłek

Marta
Marta
26 dni temu

sfinanasował Krzysztof Bieńkowski gwiazda tiktoka i fejsbuczka

Kacha
Kacha
26 dni temu

Festiwal był z naszych podatków i z dofinansowania powiatu a musiałam płacić za jedzenie
Jestem oburzona.

Mix kakao
Mix kakao
26 dni temu
Reply to  Kacha

No niby wstęp za darmo. Ale żarcie już za kasę

myto
myto
25 dni temu
Reply to  Mix kakao

Więcej nie przychodż na takie imprezy , idż na darmową lemoniadę.

Marek
Marek
26 dni temu
Reply to  Kacha

Posłuchać dobrej muzyki i jeszcze nażreć się za darmo, ale Was ten pis rozpieścił.

Poczciwy
Poczciwy
26 dni temu
Reply to  Kacha

No tak przyjść na koncert darmowy i jeszcze się nażreć za darmo. Patologia +

Marta
Marta
25 dni temu
Reply to  Kacha

Naprawdę?! Musiałaś zapłacić za jedzenie? Szok i niedowierzanie 😂

myto
myto
25 dni temu
Reply to  Kacha

Mogłaś nie kupować nikt ciebie nie zmuszał . Wszystko za darmochę , rozbestwiona szlachta zaściankowa .MOGŁAŚ iść na rynek , napiłabyś się lemoniady za darmochę, Nauczona do brania , nie ośmieszaj się.

Pati
Pati
26 dni temu

Ktoś tam wziął dobra kasę pod stołem, kolejna willa plus w wydaniu PiS !

Poczciwy
Poczciwy
26 dni temu
Reply to  Pati

Pod którym stołem?

jana
jana
25 dni temu
Reply to  Poczciwy

Jednak Przasnyszanie to zaścianek .

jana
jana
25 dni temu
Reply to  Pati

Ale ty głupi , to nie pis organizował .Przasnyski PiS powinien nadawcę tego posta zgłosić na Policję.Nie myśl ,że jesteś anonimowy.

Marek
Marek
26 dni temu

20 tyś to kosztuje wynajęcie dobrego nagłośnienia także nie przesadzajcie. Wszystko dzisiaj kosztuje, proponuję każdemu z Was zorganizować coś chociaż raz, a przekonacie się ile pracy i pieniędzy to kosztuje. Gratuluję Arku kawał ciężkiej roboty za Tobą.

Poczciwy
Poczciwy
26 dni temu
Reply to  Marek

Bo cholota co tu komentuje to by przyszła na koncert z piosenkami typu „umcia umcia pękła gumcia” albo inne hity, do tego browar w łapę, peta w gębę i wtedy byłoby super.

PB MAMUT
PB MAMUT
25 dni temu

A my dziękujemy za zaproszenie! Było nam bardzo miło, za rok też będziemy 😉 Arku twoje marzenie się spełniło – zrobileś ze swoją ekipą koncert jakiego w Przasnyszu nie było już ho Ho…dawno! Pozdrawiamy, gratulujemy i wspieramy Waszą ekipę. Wszystkich niezadowolonych też pozdrawiam 😌👉od razu powiem, że te sumy o których piszecie z takim oburzeniem są jak na standardy estradowe po prostu śmieszne – Zenek by chyba sam jeden wziął więcej. Niech no Przasnysz się nie ośmiesza tym znastwem tematu. I jeszcze jedno – jako współorganizatorzy/wystawcy dostaliśmy jeść za darmo;) to jest dobry sposób – za rok tym co są… Czytaj więcej »

magda
magda
25 dni temu
Reply to  PB MAMUT

Właśnie, „spełniłeś swoje marzenie Arku”. Czy publiczne pieniądze są po to, żeby pan Arek spełniał swoje marzenia? Było pusto, garstka ludzi, wszystko opóźnione. Z obsługi nikt nie wiedział, kiedy kapele zaczną grać. Żadnych informacji, ogólny chaos. Jedyny plus wydarzenia to pyszne pierogi i grochówka. Oby nigdy więcej takich wydarzeń za nasze pieniądze

PB MAMUT
PB MAMUT
25 dni temu
Reply to  magda

Wszystko droga Pani bierze się z marzeń a publiczne pieniądze są po to by je pozyskiwać. Ktoś ma pomysł i z tym pomysłem siedzi na internecie i komentuje tych co mieli pomysł i mieli odwagę go zrealizować tz. również pozyskać pieniądze. Ci co mieli odwagę wiedzą ile kosztuje wysiłku taka impreza i jej realizacja. Łatwo jest stać z boku i wytykać. Trudniej ruszyć zadek i coś zrobić a najtrudniej znosić opowieści po fakcie jak to ktoś by zrobił lepiej …hihi wszystkie niedociągnięcia o których Pani pisze to choroby wieku dziecięcego takich imprez. Za rok będzie sprawniej – trochę wiary w… Czytaj więcej »

jana
jana
24 dni temu
Reply to  magda

Swego czasu , wiosną br / po miernym sprzątaniu miasta , zorganizowano ognisko i darmowe kiełbaski .Też jestem oburzona , że jakaś Magda jadła kiełbasę zakupioną m,in, z moich podatków .Niech jej idzie na zdrowie.

Obywatelka
Obywatelka
25 dni temu

Przasnysz to małe miasto i jak widać ubogie kulturalnie bo te komentarze skądś się biorą…… Czy myślicie, że gdyby zamiast starosty sfinansował to burmistrz, radni, premier czy prezydent to byłoby lepiej…… być może ale warunki są takie jakie są…… Są pieniądze w budżecie trzeba je wykorzystywać…… bez względu na to kto je daje…. Nie wiem czy komentarzami chcieliście ukarać Starostę czy Obywatelski Konwój Humanitarny czy wystawców…… Komentujecie, wytykacie błędy czyli tam byliście, jedliście pierogi i piliście lemoniadę co więcej usmiechaliscie się i podziwialiscie pracę i wysiłek tych ludzi…… A przez te komentarze przemawia fałsz i obłuda społeczna……. A czy taki… Czytaj więcej »

Mariusz
Mariusz
25 dni temu
Reply to  Obywatelka

Szkoda robić takie imprezy zanada jak nic a wszystko z naszej kasy

jana
jana
25 dni temu
Reply to  Obywatelka

Większość naszego przasnyskiego społeczeństwa taka jest jak napisała Pani. Pocieszę nie najedzonych za darmochę , bliżej jak dalej Wigilia BN , będzie zapewne szwedzki stół i nażrecie się za darmo. Żenujące , DAJ DAJ DAJ do tego się zmrowiliście .Malkontenci.

Monia
Monia
25 dni temu

Cóż, rzucić perły między wieprze…
Lata promowania w miescie disco polo zrobiły swoje, publiczność wymaga jedynie prostego rytmu i darmowego żarci.
Smutne

jana
jana
24 dni temu
Reply to  Monia

Świetnie to Pani napisała, ale ci nienajedzeni za darmochę tego nie zrozumieją.