
Przasnyski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza kluby sportowe do korzystania z oferty wynajmu pełnowymiarowego boiska piłkarskiego.
Wraz z nowym rokiem Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu proponuje wynajęcie pełnowymiarowego boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią najwyższej jakości, która jest potwierdzona certyfikatem FIFA, wraz z oświetleniem oraz pełnym zapleczem sanitarnym.
Propozycja kierowana jest do różnych klubów, które na terenie powiatu przasnyskiego chciałyby rozegrać mecze sparingowe.
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu zaprasza chętnych do kontaktu telefonicznego pod nr 29 752 29 26; 603 085 779 lub mailowo osirprzasnysz@tlen.pl.
j.b.
OSiR utrzymywany z naszych pieniędzy wynajmie nam boisko za forsę?
Adres email OSIRu wygląda bardzo profesjonalnie i legitnie.
Chyba bida zagląda i tutaj. Gdyby nasi piłkarze naprawdę chcieli grać w piłkę a nie służyć (zarabiać) w wojsku, to OSiR-owi bida by nie dokuczała, a tak quomodo factum est