Odbyli praktyki w czterogwiazdkowym hotelu na Warchałach

Uczniowie z chorzelskiego Zespołu Szkół Powiatowych poznawali pracę w czterogwiazdkowym hotelu na Mazurach. Wzięli udział w praktykach zawodowych w hotelu Natura Mazur Resort & Conference Warchały.

 

Uczniowie klasy IV technikum żywienia i usług gastronomicznych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach realizowali praktyki zawodowe w hotelu Natura Mazur Resort & Conference Warchały.

– Jest to czterogwiazdkowy hotel na Mazurach, wyposażony w przestronne pokoje, restaurację kawiarnię, strefę SPA & Wellness oraz nowoczesne zaplecze konferencyjne. Położony jest przy długiej piaszczystej plaży nad brzegiem jeziora Świętajno, jednego z najczystszych w Polsce – opisuje hotel szkoła.

Podczas wyjazdu na Mazury uczniowie biorący udział w praktykach mogli spróbować pracy w różnych działach hotelu, począwszy od kuchni.

 

– Praktyki zawodowe miały na celu pogłębienie wiadomości nabytych w szkole, doskonalenie umiejętności praktycznych na stanowisku kucharz oraz wyrobienie nawyków kulturalnej i uprzejmej obsługi konsumentów – dodaje szkoła.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments