Niesamowity świat audiobooków!

Ebooki oraz czytniki takie jak Kindle zrewolucjonizowały czytanie. Książki elektroniczne są szybko i bardzo łatwo dostępne. Bez wychodzenia z domu można kupić książkę za pośrednictwem aplikacji empik lub księgarni ebooków. Już po chwili dowolna liczba audiobooków, ebooków i podcastów znajduje się na naszym urządzeniu. Do czytania lub słuchania możemy przystąpić od razu. Coraz większym zainteresowaniem moli książkowych cieszą się ebooki na abonament, które sprawiają, że czytać można więcej, a płacić zdecydowanie mniej. Zaletą ebooków dostępnych w Empik go jest również waga. Książki w tym wypadku ważą tyle co czytnik. W jednym miejscu możemy zgromadzić kilkaset pozycji, a jedynym ograniczeniem jest pamięć posiadanego urządzenia i czas, który możemy poświęcić na czytanie.

 

Czytanie książek nigdy nie było, tak proste. Poznaj Empik Go i załóż konto!

Współcześnie dostępność czytników obsługujących ebooki znacząco wzrosła. Książki elektroniczne można otwierać na czytnikach Kindle lub innych urządzeniach tego rodzaju. Choć popularność książek papierowych wciąż utrzymuje się na stabilnym poziomie, to trzeba uczciwie przyznać, że zalety czytników można wymieniać bez końca. Są lekkie, bowiem ważą niecałe 300 gramów. Mogą korzystać z nich całe rodziny. Dzieci z łatwością przeczytają lektury szkolne, a rodzice przygotują się na biznesowe spotkanie. Sporo pozycji dostępnych jest za darmo i w pełni legalnie. A jeśli szukamy miejsca, które zachwyci nas bogatą ofertą ebooków, warto rozważyć ebooki na abonament Empik Go. W ramach abonamentu mamy dostęp do setek tysięcy ebooków i audiobooków. Po założeniu konta Empik Go możemy wyszukiwać, pobierać i czytać wymarzone pozycje.

 

Skup swoją uwagę na czytniku ebooków

Ogromną zaletą czytników jest ich pojemność. W jednym urządzeniu można przechowywać mnóstwo książek, a nie tylko jeden dany tytuł. To idealne rozwiązanie, które przydaje się osobom spędzającym dużo czasu w podróży. Włączając tryb offline można czytać w samolocie lub pociągu. Czytnik sprawdzi się także w kolejce do lekarza, na dworcu, czy podczas czekania na tramwaj. Zamiast siedzieć i się nudzić możemy zrobić coś pożytecznego. Czytając poszerzamy swoje horyzonty i zwiększamy swoją wiedzę. Zaletą czytników jest również łatwość w odszukaniu konkretnego fragmentu książki. W przypadku książki tradycyjnej szukanie tego, co nas zainteresowało wiąże się z przeszukiwaniem kilkuset stron. Czytnik za pośrednictwem funkcji wyszukiwania sprawia, że w kilka sekund znajdziemy konkretny fragment. Zaznaczone miejsce możemy również zapisać i ponownie do niego wrócić.

materiał zewnętrzny

 

 

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments