„Nie bądź sknera, kup pampera”. Pomysłowa akcja w Czernicach Borowych

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Czernicach Borowych dołączyli do akcji „Nie bądź sknera, kup pampera”. Uzbierane przez nich środki higieniczne i pampersy trafiły do potrzebujących noworodków i niemowląt.

 

Uczniowie, a dokładniej członkowie Koła Wolontariatu w Szkole Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych, zaangażowali się w akcję pod nazwą „Nie bądź sknera, kup pampera”.

W tej, ósmej już edycji akcji udało się wspomóc IOP w Otwocku – Fundacja Rodzin Adopcyjnych, Zakład Opiekuńczo – Leczniczy w Kraszewie – Czubakach Fundacja Odzyskać Radość, Domy dla Dzieci w Otwocku oraz Rodzinny Dom Dziecka w Podbieli.

– Wiele osób postanowiło pomóc maluszkom i potrzebującym dzieciom. Młodzi ludzie i dzieci naszej szkoły, które zaangażowały się w przedsięwzięcie, miały przy tym dużo radości. Stało się to, oczywiście, za sprawą rodziców, za co bardzo serdecznie dziękujemy! Dzięki pomocy prywatnych osób wszystko zostało dostarczone do jednego z punktów odbioru w Warszawie – informuje Monika Głodkowska.

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments