MKS Przasnysz: SPARING ROCZNIKA 2003

W czwartek o godzinie 11.00  na stadionie w Przasnyszu swój pierwszy mecz w okresie przygotowań do występów w 1 lidze mazowieckiej rozegrała drużyna trampkarzy MKS-u Przasnysz.

Przeciwnikiem była drużyna MUKS Kosa Konstancin prowadzona przez wiceprezesa PZPN Pana Romana Koseckiego. Ze względu na panujący upał trenerzy obu drużyn ustalili, że zagramy systemem 3×20 minut. Pierwsza tercja należała do naszego zespołu, graliśmy na połowie przeciwnika stwarzając sytuacje do zdobycia bramki a nieliczne kontry szybko kasowali nasi obrońcy. Druga tercja była bardzo wyrównana, na boisku dominowała walka z obu stron i chęć zdobycia bramki. Trzecia tercja to już dominacja zawodników Kosy, mnóstwo stwarzanych sytuacji, brak szczęścia i znakomita postawa naszego bramkarza, który bronił co mógł uchroniła nas od straty gola aż do 56 minuty, kiedy po rzucie rożnym i błędzie obrońcy straciliśmy bramkę. Druga bramka padła na minutę przed końcem meczu i był to już ewidentny brak sił i błąd w wyprowadzaniu piłki przez nasz zespól, a mecz zakończył się 0:2  Na końcowy wynik na pewno ma wpływ to że było nas zaledwie 13 -stu ( 5 nieobecnych z różnych przyczyn ), także graliśmy praktycznie bez zmian i fakt że jesteśmy dopiero w drugim tygodniu przygotowań do ligi, a przeciwnik właśnie kończył obóz przygotowawczy.
Podsumowując należy pochwalić nasz zespół za ambicję, wole walki i serce pozostawione na boisku. Z takim zaangażowaniem i zacięciem na pewno poradzimy sobie z bardzo silnymi zespołami, z którymi przyjdzie zmierzyć się nam w rozgrywkach 1 ligi mazowieckiej.

Skład MKS-u: Krystian Augustowski – Wojtek Grysztar, Seweryn Szafrański, Wiktor Kask, Fabian Ułasiewicz – Przemek Górniak, Maciek Zygmuntowicz, Bartek Biedrzycki, Dawid Prusik, Jasiek Wiśniewski – Szymon Morawski

Rezerwowi: Norbert Rogalski, Kuba Bońkowski

Nieobecni: Maciek Nidzgorski, Adam Krukowski, Kamil Maciaszczyk, Kuba Kawiecki, Paweł Zadrożny

Trener: Marek Zbrzeski


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments