Miejski Chór Męski z koncertem w Parafii Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu

W Parafii Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu wystąpił Miejski Chór Męski. Koncert odbył się w ramach projektu „Aktywność społeczna i edukacyjna Seniora – inicjatywy przasnyskiej Rady Seniorów na rzecz poprawy jakości życia seniorów”.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przasnyszu realizuje projekt „Aktywność społeczna i edukacyjna Seniora – inicjatywy przasnyskiej Rady Seniorów na rzecz poprawy jakości życia seniorów”, który jest finansowany z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Samorządowego Instrumentu Wsparcia Inicjatyw Rad Seniorów „Mazowsze dla Seniorów 2023”.

W ramach projektu w Parafii Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu został zorganizowany koncert Miejskiego Chóru Męskiego.

– Chór zapewnił także oprawę muzyczną mszy świętej. Występ ten nadał niezwykle podniosłego charakteru mszy świętej o godzinie 13, która zgromadziła wśród wiernych wielu przasnyskich seniorów – relacjonuje Miasto Przasnysz.

– Szczególne podziękowania składamy ks. Proboszczowi Romualdowi Ciesielskiemu oraz Grzegorzowi Andrejczykowi za pomoc w organizacji znakomitego wydarzenia – dodaje Miasto Przasnysz.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JacoG
JacoG
1 miesiąc temu

Przasnyskie słowiki, a najlepszy jest frontman Andriejkow, spiewa i maluje drewnale.Talent!!!

Marta
Marta
1 miesiąc temu
Reply to  JacoG

Gdyby siłą proboszcz ludzi nie zatrzymał to byłaby połowa na tym koncercie. Jak można nie zakończyć mszy i wpuścić świeckie śpiewy i przemowy… Słabe to. Po mszy to rozumiem ale nie przed błogosławieństwem. To już przymuszanie. A sztuka i kultura powinny się bronić same, a nie za pomocą sztucznych wybiegów księdza.

przasnyszanka
przasnyszanka
1 miesiąc temu

Przecudny nasz męski chór. Przystojni Panowie pięknie wydobywający swoje głosy, dzięki Mistrzowi Panu Waldkowi,którego szanuję i podziwiam za talent I pasję muzyczną. Chodziłam na lekcje muzyki i należałam do chóru w Trójce i to On pokazal mi każdy gatunek muzyki ,ale rozmiłował w muzyce rockowej.

Madzia
Madzia
1 miesiąc temu

Zgadza się chór śpiewał przepięknie, ale nie powinno być tylu utworów przed błogosławieństwem. Msza jest mszą św., a koncert koncertem. To mi się bardzo nie podobało. Ksiądz Romuald nie powinien na to pozwolić. Oraz wszelkie wypowiedzi innych osób też po mszy św.