Michał Rudny na I miejscu w województwie mazowieckim w IV Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym

Michał Rudny z czernickiej podstawówki został laureatem IV Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym. Zajął I miejsce w województwie mazowieckim.

 

W MEiN odbyła się uroczysta gala, na której Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek oraz Prezes KRUS Aleksandra Hadzik wręczyli nagrody laureatom IV Ogólnopolskiego Konkursu na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym. Wśród nich znalazł się Michał Rudny, uczeń Szkoły Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych, który odczytał swoją rymowankę i odebrał dyplom i nagrody.

– Michał zajął I miejsce w województwie mazowieckim. Do etapu centralnego zakwalifikowanych zostało 48 zwycięskich prac z całej Polski, z których Centralna Komisja Konkursowa wyłoniła 20. Wśród dwudziestu laureatów znajdował się nasz uczeń Michał Rudny – informuje szkoła.

 

16 czerwca Michał Rudny odebrał nagrody i dyplom za zajęcie I miejsca w etapie wojewódzkim konkursu z rąk Andrzeja Berenta, kierownika KRUS Placówki Terenowej w Ciechanowie.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments