Miasto Przasnysz sprzeda nieruchomość przy ulicy Przyjemnej

W czasie ostatniej sesji Rady Miasta, radni wyrazili zgodę na zbycie w trybie przetargu niezabudowanej nieruchomości położonej przy ul. Przyjemnej w Przasnyszu.

 

Rada Miejska w Przasnyszu wyraziła zgodę na zbycie w trybie przetargu miejskiej nieruchomości niezabudowanej, położonej w Przasnyszu przy ulicy Przyjemnej. To odpowiedź na wniosek, który w sierpniu do urzędu wpłynął od właścicieli sąsiedniej nieruchomości.

„Działka o powierzchni 0,0743 ha posiada regularny kształt i może być zagospodarowana jako odrębna nieruchomość. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Przasnysz nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym symbolem: WMN – teren wielofunkcyjny z dominacją zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Z uwagi na to, że Miasto Przasnysz nie planuje tego typu inwestycji na przedmiotowym terenie, nieruchomość ta jest zbędna do realizacji zadań  gminy. W celu zachowania właściwego gospodarowania mieniem, zasadnym jest zbycie ww. działki” – czytamy w uzasadnieniu uchwały

 

„W związku z koniecznością pozyskania środków finansowych celem wykonania budżetu słusznym jest przeznaczenie przedmiotowej nieruchomości do zbycia w drodze przetargu” – napisano.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jong
Jong
1 miesiąc temu

Gdyby chociaż pieniądze za tą działkę poszły na jakiś słuszny cel… a tak nie będzie ani pieniędzy, ani działki