Miasteczko Lekkoatletyczne zagościło w Chorzelach

W niedzielę, 15 sierpnia na Stadionie Miejskim w Chorzelach zagościło „Miasteczko Lekkoatletyczne. Lekkoatletyka dla każdego!”

 

Miasteczka LDK to imprezy sportowe, które odbywają się w całej Polsce. Ich celem jest zarażenie najmłodszych sympatią do królowej sportu i nawyków zdrowego stylu życia.

W niedzielę, takie miasteczko pojawiło się w Chorzelach. Wszystkie chętne dzieci mogły sprawdzić się w różnych indywidualnych konkurencjach lekkoatletycznych. W nagrodę każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, medal oraz upominki.

Po konkurencjach indywidualnych przyszedł czas na rodzinną sztafetę na torze przeszkód. Drużyna składała się z dziecka i jednego z rodziców, którzy musieli pokonać trasę w jak najkrótszym czasie. Zmagania nie były ukierunkowane nie na rywalizację, ale na zabawę fair play.

 

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz gminne gadżety.

Inicjatorem zaaranżowania w Chorzelach miasteczka lekkoatletycznego był Michał Zawojek – Gminny Lokalny Animator Sportu, a współorganizatorami Anna Olichwierczuk – Jesień – przedstawicielka Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, Paweł Jesień – przedstawiciel Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Beata Szczepankowska – Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele.

 

 

ren

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wiki
Wiki
1 miesiąc temu

Tylko pogratulować! 👏👏👏
Brawo dla Michała i organizatorów, a przede wszystkim dla wszystkich uczestników ❤️