Mężczyzna, który zranił swoje córki nożem usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu nawet dożywocie

40-letni mężczyzna, który nożem zaatakował swoją rodzinę i ciężko ranił dwie córki jeszcze dziś usłyszy zarzuty. Taką informację przekazał Radiu 7, Przemysław Bońkowski, prokurator rejonowy w Ciechanowie.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj rano w prywatnym domu w podciechanowskich Targoniach (gmina Regimin). Mężczyzna najprawdopodobniej w wyniku domowej awantury zaatakował nożem swoje córki (7 i 9 lat) i żonę. Kobieta, matka dziewczynek nie odniosła poważnych obrażeń, jednak stan obu sióstr określono jako ciężki. Obecnie dziewczynki są po operacji. Ich stan jest stabilny.

 

– W dniu dzisiejszym prokurator będzie wykonywał czynności z udziałem podejrzanego. Na chwilę obecną oczekujemy jeszcze na opinię biegłego z zakresu medycyny sądowej dotyczącą obrażeń ciała jakich doznali pokrzywdzeni w wyniku tego zdarzenia. Przestępstwo które będzie zarzucane podejrzanemu jest zagrożone karą pozbawienia wolności od 8 do 25 lat oraz karą dożywotniego pozbawienia wolności – powiedział w rozmowie z Radiem 7 Przemysław Bońkowski, prokurator rejonowy w Ciechanowie.

Dodał również, że mężczyzna był trzeźwy w chwili zdarzenia, zaś rodzina do tej pory nie była znana ani policji, ani prokuraturze z jakichkolwiek incydentów związanych z przemocą w rodzinie.

 

ren

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Syn Zenka
Syn Zenka
22 dni temu

Dupa będzie pękać jak szalona

Katarzyna
Katarzyna
22 dni temu

redakcjo, litości, przemoc to nie awantura domowa. formułując to w ten sposób sugerujecie, że ofiary ponoszą częściową odpowiedzialność za to, że zostały zaatakowane nożem. gdyby je zaatakowano na ulicy, teżbyście pisali, że uczestniczyły w ulicznej awanturze? chyba nie, prawda?

Mateusz
Mateusz
22 dni temu
odpowiada  Katarzyna

No ale tak się policja wypowiedziała, a to nawiązanie do cytatu. Że podczas awantury