Łukasz Jankowski po twardym boju ulega Rafałowi Jastrzębskiemu – video

Bardzo obiecująco zaczęła się dla Łukasza Jankowskiego walka podczas Gali Sportów Walki Sparta. Przasnyszanin stanął do boju z zawodnikiem K.O. Fight Club Łuków, Rafałem Jastrzębskim w formule K-1, 90 kg.

Początek walki pokazał przewagę naszego zawodnika. Łukasz pięknie trafiał lowkickami Jastrzębskiego, nie wdając się przy tym w szalone wymiany. Z rytmu wybił go przypadkowy cios poniżej pasa. Nie przeszkodziło mu to by chwilę później posłać rywala na deski.

W dalszej części walki górę wzięło duże doświadczenie Jastrzębskiego. Łukowianin konsekwentnie obijał wątrobę Jankowskiego. Przasnyszanin w drugiej rundzie miał kilka dobrych akcji, jednak było widać, że celne ciosy na wątrobę odniosły zamierzony skutek. W ostatniej rundzie Jankowski pokazał charakter. Mimo grymasu bólu na twarzy nie poddawał się. Ostatecznie po kolejnym celnym ciosie na korpus sędzia przerwał walkę i ogłosił wygrana Rafała Jastrzębskiego przez TKO.

Wierzymy, że Łukasz Jankowski wróci silniejszy w kolejnej walce i z pewnością chcemy go dalej oglądać. Zawodnik pokazał, że ma olbrzymie serce do walki!

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments