Kross wspomoże XX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne

W Pułtusku podpisano porozumienie pomiędzy reprezentantem firmy Kross S.A. Andrzejem Dołęgą, a przedstawicielami stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w sprawie udostępnienia sprzętu sportowego na potrzeby XX Światowych Letnich Igrzysk Polonijnych.

 

W poniedziałek, 6 września w Pułtusku doszło do uroczystego podpisania porozumienia pomiędzy stowarzyszeniem „Wspólnota Polska”, a gminą Pułtusk w sprawie partnerstwa przy realizacji wszelkich imprez związanych z 30-leciem istnienia stowarzyszenia oraz XX Światowymi Letnimi Igrzyskami Polonijnymi, które odbędą się w Pułtusku.

Tego dnia również nawiązano oficjalną współpracę pomiędzy stowarzyszeniem „Wspólnota Polska”, a przasnyską firmą KROSS S.A., która była reprezentowana przez dyrektora Andrzeja Dołęgę.

– Istotą porozumienia jest ustalenie zasad współpracy w zakresie udostępnienia sprzętu sportowego pod potrzeby XX Światowych Letnich Igrzysk Polonijnych. XX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne będą szczególną okazją do rozsławienia i promowania atrakcji Pułtuska w przestrzeni międzynarodowej – poinformowało miasto Pułtusk.

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments