Kronika Policyjna Przasnysz od 1 do 5 lutego 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 1 do 5 lutego 2021r.

 

04.02.2021r.

Godz. 07.00 – w miejscowości Romany – Janowięta gm. Krzynowłoga Mała, kierujący pojazdem marki Volkswagen Transporter, 43 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, na skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał do przydrożnego rowu doprowadzając tym do wywrócenia pojazdu. Zarówno kierującemu, jak i jego 88 – letniej pasażerce na szczęście nic się nie stało. Kierujący volkswagenem za spowodowanie zdarzenia drogowego, został ukarany mandatem karnym.

 

Godz. 11.00 – w miejscowości Wężewo gm. Krasne, kierujący pojazdem ciężarowym marki MAN, 26 – letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego, na skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad kierowanym pojazdem w wyniku czego uderzył w przydrożne ogrodzenie. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

03.02.2021r.

Godz. 10.20 – w Przasnyszu na ul. Mostowej, policjanci zatrzymali 46 – letniego mieszkańca gm. Chorzele, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

02.02.2021r.

Godz. 15.30 – w miejscowości Szla gm. Przasnysz, kierujący samochodem osobowym marki Renault Clio, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym Oplem Zafirą. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 19.40 – w miejscowości Leszno gm. Przasnysz, kierujący samochodem osobowym marki Ford Mondeo, na skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych, na łuku drogi, stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu doprowadzając tam do wywrócenia  pojazdu na bok. Sprawca kolizji oddalił się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb ratunkowych.

 

01.02.2021r.

Brak zdarzeń kryminalnych

 

asp.szt.Krzysztof Błaszczak


 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments