Kronika Policyjna Przasnysz – 31.03.2014

30.03.2014r.

Godz. 19:05- w Krasnem na ul. Mickiewicza policjanci  zatrzymał kierującego  Citroenem Berlingo. Badanie wykazało, że kierujący miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto posiada on zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Godz. 20:25- Dyspozytorka Pogotowia Ratunkowego powiadomiła, że w okolicy miejscowości Żebry gm. Czernice Borowe doszło do wypadku drogowego. Kierujący oplem astrą na łuku drogi nie zapanował nad pojazdem i uderzył w bok tylnej części naczepy FRUEHAUF ciągniętej przez ciągnik siodłowy m-ki MAN nadjeżdżający z przeciwka. W wyniku zderzenia  kierujący astrą wjechał do rowu i uderzył  w dwa drzewa po czym samochód się zapalił. Śmierć na miejscu poniósł jadący astrą 22 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Drugi mężczyzna jadący astrą z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Przasnyszu. Aktualnie policjanci pod nadzorem prokuratora  ustalają kto kierował Oplem Astrą.

29.03.2014r.

Godz. 08:30- mieszkanka Drążdżewa Nowego gm. Jednorożec powiadomiła, że w nocy  nieznany sprawca z kurnika ukradł 12 kur „zielononóżek. Zgłaszająca straty oszacowała na kwotę 400 zł.

Godz. 13:50- mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że nieznany sprawca włamał się do   budynku gospodarczego i ukradł piłkę ręczną do drzewa, młotek 10 kg, siekierę oraz inne narzędzia. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 200 zł.

Godz. 22:25- w Wężewie gm. Krasne mieszkaniec tej gminy kierował rowerem mając 1,5 promila alkoholu w organizmie.

28.03.2014r.

Godz. 04:10- mieszkaniec Przasnysza na ul. Broniewskiego  kierował fiatem mając 0,8 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 14:55- w Sierakowie na terenie autokomisu mieszkaniec powiatu przasnyskiego wykonując manewr cofania uderzył w forda fokusa. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w kwocie 50 zł.

Godz. 16:40- w Lesznie gm. Przasnysz kierująca toyotą podczas wyprzedzania nie upewniła się, że jest wyprzedzana przez opla, którym kierował mieszkaniec Zegrza w wyniku czego doszło do kolizji drogowej. Kobietę ukarano mandatem w kwocie 300 zł.

 

 KPP Przasnysz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments